سرویس: اجتماعی ۱۵:۳۶ - شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸

استخراج ارز دیجیتال به سبک کانتینری

 فرمانده انتظامی استان از کشف 107 دستگاه ماینر قاچاق به ارزش 15 میلیارد ریال که در یک کانتینر نصب و ارز دیجیتال استخراج می کردند، خبر داد.

به گزارش اصفهان شرق؛ سردار “مهدی معصوم بیگی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی وصول اخباری مبنی بر اینکه فردی تعدادی ماینر را در یک کانتینر 20 فوت نصب و اقدام به استخراج ارز دیجیتال می کند ، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: یک گروه از ماموران مجرب اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی اصفهان پس از هماهنگی های لازم از کانتینر بازرسی کردند که 107 دستگاه ماینر قاچاق ، 10 فن بزرگ و یک لپ تاپ کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه دستگاه های ماینر در قفسه هایی نصب و ارز دیجیتال استخراج می کردند بیان داشت: ارزش دستگاه های کشف شده توسط کارشناسان 15 میلیارد ریال اعلام شده است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه و تحویل او به مراجع قضائی تاکید کرد: مشارکت و تعامل مردمی با پلیس نقش بسزایی در تسریع ماموریت های نیروی انتظامی و برخورد قاطع و قانونی با مجرمان دارد که امید است شهروندان محترم در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک از طریق تماس با سامانه 110 یا مراجعه به کلانتری و پاسگاه ها موضوع را اطلاع دهند تا اقدام قانونی لازم در اسرع وقت انجام شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.