سرویس: سیاسی ۰۸:۲۱ - شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸

بیانیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه امام علی(ع) به مناسبت 13 آبان

در سیزدهم آبان 1358 نیز فرزندان امام خمینی(ره) با فتح لانه جاسوسی، سیلی دیگری بر گونه‌های استکبار جهانی کوبیدند تا برای همیشه رؤیای بازگشت به ایران اسلامی را فراموش کند.

به گزارش اصفهان شرق؛  13آبان، یادآور یکی از درخشان‌ترین صفحات تاریخ حماسی جوانان مسلمان ایران در مبارزه با استکبار جهانی و ایادی آن است.

۱۳ آبان در فرهنگ و تاريخ انقلاب اسلامی و مبارزه مستمر و بی امان ملت ايران با آمريكا و نظام سلطه و استكبار، حاوی پيام های معنادار و الهام بخشی است كه تكرار و يادآوری آن در هر سال به ويژه برای نسل های جديد و جوان كشور بسيار راهگشا بوده و می تواند سيال بودن هوشمندی و هوشياری ملی در قبال توطئه ها و ترفند های شيطان بزرگ در جامعه را تضمين و دائمی سازد.

در این روز الهی، جوانان و نوجوانان ایران اسلامی، یاد و خاطره مبارزات تاریخی ملت خود با رژیم ستمشاهی و اربابان شیطانی آن را گرامی می دارند.

در سال 1343 رژیم طاغوتی پهلوی کوشید با تصویب قانون کاپیتولاسیون، سرسپردگی روزافزون خویش را به اربابانش نشان دهد، اما وقتی با افشاگری روشنگرانه حضرت امام خمینی(ره) مواجه شد و از همراهی ملت بیدار ایران با رهبر الهی خویش به هراس افتاد، در روز سیزدهم آبان ماه 1343 دست به تبعید حضرت امام خمینی(ره) زد.

با این حال، رشد و بالندگی فرزندان معنوی امام خمینی(ره)، خواب خوش عمال استکبار را پریشان ساخت و نهضت بیداری ملت ایران، روز به روز فراگیرتر شد تا جائی که ضربه‌های امواج توفنده آن، در صحنه 13آبان 1357 کاخ ستمشاهی رژیم پهلوی را به لرزه در آورد.

در آن روز دانش‌آموزانی که در مکتب حضرت امام(ره) پرورش یافته بودند، سینه‌های خویش را در برابر گلوله‌های مرگبار طاغوت، سپر کردند تا نهال انقلاب اسلامی را بارور سازند.

در سیزدهم آبان 1358 نیز فرزندان امام خمینی(ره) با فتح لانه جاسوسی، سیلی دیگری بر گونه‌های استکبار جهانی کوبیدند تا برای همیشه رؤیای بازگشت به ایران اسلامی را فراموش کند.

امروز ملت فهیم، مسلمان و انقلابی ایران و به ویژه نوجوانان و جوانان دانش آموز و دانشجو در حالی به گرامیداشت مجاهدت‌های تاریخی خود می پردازند که ملتهای مستضعف، در اقصی نقاط گیتی بیدار گشته و علیه حکومت‌های جور به حرکت در آمده اند.

در 13 آبان امسال، دانش آموزان و جوانان شرق شهرستان اصفهان نیز مانند دیگر دانش آموزان و جوانان امت اسلامی ایران، پیروزی ملل مستضعف بر استکبار را نوید می دهند.

ضمن گرامیداشت یوم الله سیزدهم آبان و تبریک و تهنیت این روز بزرگ به ملت مؤمن و انقلابی ایران، به خصوص دانش‌آموزان و دانشجویان، شما مردم بصیر و انقلابي شرق شهرستان اصفهان به ويژه نسل جوان و دانشجويان و دانش آموزان فهيم، زمان شناس و دشمن ستيز را به حضور پرشور و گسترده در تظاهرات سراسري 13 آبان ماه و آيين گراميداشت روز ملي مبارزه با استكبار جهاني و طنين انداز كردن شعار محوري “مرگ بر امريكا” و نمايش نفرت و انزجار خود عليه هيئت حاكمه جنايتكار، تروريست پرور و پيمان شكن كاخ سفيد، فرامیخوانیم تا به فضل الهي و به بركت بصيرت و هوشمندی شما ملت عزیز، 13 آبان امسال به صحنه نمايش اقتدار و وحدت ملی ، تحقير شيطان بزرگ و محكوميت سيطره جويی و سلطه طلبی رژيم منفور آمريكا تبديل خواهد شد.

روابط عمومی و تبلیغات ناحیه مقاومت بسیج سپاه امام علی (علیه السلام)

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.