سرویس: اخبار شهرستان » جرقویه علیا ۱۳:۲۱ - پنجشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

نکوداشت رییس سابق آموزش و پرورش جرقویه علیا برگزار شد

به پاس قدردانی از زحمات ارزنده چندین ساله علی منصوری که در پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت منطقه ی جرقویه علیا صادقانه خدمت کرده است مراسمی از طرف جمعی از فرهنگیان در سالن اجتماعات دبستان فاطمیه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق در جرقویه علیا: این مراسم با حضور مسئولین شهر حسن آباد و آموزش و پرورش منطقه در مدرسه فاطمیه حسن آباد برگزار شد.

نوریان رییس اداره آموزش و پرورش جرقویه علیا در سخنان کوتاه از زحمات ارزنده منصوری تقدیر و تشکر کرد و تاکید نمود: ما باید از تجربیات این عزیزان در هر پستی که خدمت کرده اند، استفاده کنیم.

در ادامه علی منصوری رییس سابق اداره آموزش و پرورش جرقویه علیا نیز از دست اندرکاران برپایی این مراسم تقدیر و اظهار داشت:

معلم باید از نظر علمی و معنوی الگو باشد و اگر ارتباط با خدا بصورت صحیح انجام شود دو گزینه دیگر اعم از ارتباط با خلق و خود نیز به دنبال آن اصلاح خواهد شد.

4444

رییس سابق آموزش و پرورش در ادامه به نامگذاری سال 93 سال اقتصاد و فرهنگ اشاره و گفت: برای تحقق این هدف باید در همه زمینه ها ابتدا فرهنگ مرتبط با آن را اجرایی کنیم.

در ادامه حسن قیصری یکی از معلملن بازنشسته منطقه به بیان خاطرات گذشته پرداخت و سخت گیر نبودن، دقت در امور، آینده نگر بودن و ارتباط با روحانیت را از موضوعات مهم مورد اجرا توسط فرهنگیان تذکر داد.

پایان بخش این مراسم اهمیت مقام معلم و توجه به علم و دانش از سوی عرب صا لحی ریئس آموزش و پرورش جرقویه سفلی بود.

Vater-Markغعغغغغ نتتت

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.