سرویس: غیر تولیدی ۱۳:۲۲ - شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

رهبر انقلاب:

اگر ثبات قدم داشته باشید بشریت و دنیا اصلاح می‌شود

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خطاب به عزاداران اربعین حسینی(ع) تأکید کردند: اگر در مسیر حق ثابت‌قدم باشید کشور و دنیا اصلاح و بشریت از منافع آن بهره‌مند می‌شود.

به گزارش اصفهان شرق؛ در اربعین شهادت سید و سالار شهیدان، حسینیه امام خمینی(ره) میزبان هیئت‌های دانشجویی از سراسر کشور بود و دانشجویان عزادار در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، همنوا با زائران کربلای معلّی فریاد «لبیک یا حسین» سر دادند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این مراسم در سخنان کوتاهی با تشکر از مراسم عزاداری پرشور و باصفای جوانان، خطاب به آنان گفتند: صفا و نورانیت شما عزیزان بسیار مغتنم است و بنده همواره از خداوند متعال مسألت می‌کنم که ما و شما را همواره در مسیر مستقیم ثابت‌قدم بدارد، چرا که اگر شما در این مسیر حق ثابت‌قدم باشید، کشور و دنیا اصلاح و بشریت از منافع آن بهره‌مند می‌شود.

همچنین حجت‌الاسلام سعدی سخنران مراسم، گفتمان مقاومت ملت ایران را برگرفته از مقاومت حسینی(ع) خواند و افزود: جریان سلطه و استکبار به‌دنبال آن است که به‌وسیله تریبونهای پرشمار تبلیغاتی خود، جای حق و باطل را عوض کند اما همچنان‌که حضرت امام سجاد(ع) و حضرت زینب کبری(س) در کوفه و شام با سخنان روشنگر خود حکومت اموی را رسوا کردند، امروز نیز باید تریبونهای جریان حق، حرف اسلام و انقلاب را با قدرت بیان و القائات نظام سلطه را افشا کنند.

در این مراسم همچنین آقایان حنیف طاهری و مطیعی به قرائت زیارت اربعین و ذکر مصیبت و نوحه بر مصائب حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام و اهل‌بیت ایشان پرداختند.

در پایان مراسم، نماز ظهر و عصر به‌امامت رهبر انقلاب اسلامی اقامه شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.