سرویس: غیر تولیدی ۱۲:۱۲ - یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸

قدردانی آیت الله مهدوی از برخورد سریع پلیس با عاملان شهادت شهید امینی

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری پیرامون خبر شهادت شهید امینی گفت: به همان اندازه که خبر شهادت این مامور پلیس ما را متاثر کرد اما با شنیدن خبر عملیات موفقیت آمیز ماموران فرماندهی انتظامی استان خوشحال شدیم و عملکرد ماموران جان برکف نیروی انتظامی اصفهان باعث شاد شدن دل مردم شده است.

به گزارش اصفهان شرق؛ آیت الله سید ابوالحسن مهدوی پیرامون شهادت شهید امینی؛ شهید امنیت که در آستانه هفته نیروی انتظامی به شهادت رسید، اظهار کرد: وقتی خبر شهادت یکی از ماموران نیروی انتظامی در آستانه هفته ناجا را شنیدم بسار متاثر شدم و به همین خاطر لازم می دانم هم به نیروی انتظامی و هم به بازماندگان این شهید عزیز تسلیت بگویم و از خانواده وی می خواهم که ما را هم درد خودشان بدانند.

وی با بیان اینکه همه ما مدیون شهدای مدافع امنیت هستیم، اظهارکرد: نیروهای انتظامی در دفاع از امنیت و آرامش جامعه اسلامی مظلومانه به شهادت می رسند و ما باید قدر این خون های ریخته شده را بدانیم و در تکریم و تعظیم خانواده های آن ها کوتاهی نکنیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: به همان اندازه که خبر شهادت این مامور پلیس ما را متاثر کرد اما با شنیدن خبر عملیات موفقیت آمیز ماموران فرماندهی انتظامی استان که در جریان آن یکی از متهمان دستگیر و دیگری هم به هلاکت رسید خوشحال شدیم و عملکرد ماموران جان برکف نیروی انتظامی اصفهان باعث شاد شدن دل مردم شده است.

آیت الله مهدوی با قدردانی از سردار معصوم بیگی فرمانده انتظامی استان اصفهان و نیروهای تحت امر وی گفت: امیدوارم این اقدام سریع و قاطع پلیس درس عبرتی برای دیگر مجرمانی که خیال نا امنی جامعه را در سر می پرورانند باشد و البته مسئولان هم تلاش کنند که ریشه اعتیاد و سرقت از جامعه اسلامی ما کنده شود تا دیگر شاهد چنین حوادثی نباشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.