سرویس: اخبار شهرستان ۲۳:۲۷ - یکشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۸

با حضور رییس حوزه قضایی بخش بن رود؛

تجدید میثاق با جانبازان شهر ورزنه انجام شد/ تصاویر

رییس حوزه قضایی بخش بن رود به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حاج اصغر رمضانی جانباز شیمیایی ۷۰ درصد و همچنین آزاده سرافراز و جانباز ۵۰درصد حاج محمد بیگی در شهر ورزنه دیدار کرد.

به گزارش اصفهان شرق، عصر امروز قاضی مهرزاد هوشمندی رییس حوزه قضایی بخش بن رود، هییت همراه برادر امامی مسئول دفتر حجت الاسلام سالک نماینده مردم شریف اصفهان در مجلس شورای اسلامی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حاج اصغر رمضانی جانباز شیمیایی ۷۰ درصد و همچنین آزاده سرافراز و جانباز ۵۰درصد حاج محمد بیگی در شهر ورزنه دیدار و گفتگو کرد.

قاضی هوشمندی رییس حوزه قضایی بخش بن رود تکریم جانبازان، آزادگان و ایثارگران انقلاب اسلامی و ارزش های دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید سنت دید و بازدید از خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

وی با تاکید بر حفظ ارزش‌های ایثار و شهادت در جامعه اسلامی بیان کرد: خانواده‌های شهدا و جانبازان در اجرای فرامین الهی در جامعه اسلامی پیشگام هستند.

شهر ورزنه وبخش بن رود بیش از ۲۳۰جانباز، ۱۱آزاده و ۱۸۸شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.

لازم به ذکر اصغر رمضانی درسال ۱۳۶۰ درسن ۱۲سالگی برای دفاع از این مرزوبوم به جبهه اعزام و در عملیات های متعدد شرکت نموده و در سن ۱۷ سالگی در سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۵ در منطقه شلمچه بعد از حمله شیمیایی دشمن به فیض جانبازی نائل گردید و هم اکنون بعد از گذشت ۳۳سال درد و رنج و صبر و استقامت دوران جانبازی خود را سپری مینماید.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.