اصفهان شرق

هیچ قدرتی در دنیا قابل مقایسه با قدرت انقلاب اسلامی نیست

کدخبر: 184995
۱۳۹۸/۰۶/۲۸ در ساعت ۲۲:۰۱

به گزارش اصفهان شرق، یادواره سردار شهید حاج اکبر اقابابایی هرندی با حضور هزاران نفر از مردم ولایتمدار شرق شهرستان اصفهان در بیت الحسین شهر هرند برگزار شد.

سردار علی فدوی در این مراسم ضمن تسلیت ایام حزن و اندوه اهل بیت(ع) به مقام بزرگ سالار شهیدان اشاره و اظهار کرد: همه مصیبت های عالم در روز عاشورا جمع شد زمانی که امام حسین(ع) خاصه در مقطعی از زمان همراه با اهل بیت خود حرکت کردند و رفتند تا دین اسلام زنده بماند و در راه خدا شهدای زیادی را تقدیم کردند.

وی با اشاره ای کوتاه به سخنان گهربار امام راحل(ره)، افزود: انشالله انقلاب اسلامی به دست امام عصر(عج) رسید تا حلاوت و شیرینی وعده خدا را همه مردم جهان بچشند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به عمر 40 ساله انقلاب اسلامی ایران گفت: بیش از ۴۰ سال است که دلدلدگان این راه در انقلاب اسلامی و مرکزیت آن در ایران؛ عزت و افتخار را به ارمغان آوردند و بستری شدند تا وعده خدا تحقق یابد و در این سال ها، ندای انقلاب اسلامی توسط امام خمینی(ره) فریاد شد و امتی به دنبال امام خود حرکت کردند.

وی با اشاره به اینکه دشمن هیچ گاه آرام ننشسته است، بیان کرد: به دنبال این ندای حق، همه دشمنان خدا در جبهه ای متحد جمع شدند و به مقابله جبهه حق برخواستند؛ در آن زمان وقتی ارزیابی می شود به لحاظ مادی هیچ موازنه ای در اول انقلاب بین جبهه حق و باطل نبود.

سردار فدوی با تاکید به اینکه جبهه حق در مقابل دشمن با همه توان می جنگد، ادامه داد: جبهه باطل به سرکردگی آمریکا و همه کسانیکه می توانستند متحد شوند و متحد شدند به مقابله با جبهه حق بلند شد و ما از طرفی از لحاظ مادی و دنیایی قابل مقایسه با آنها نبودیم ولی به لحاظ همه ارزش های که خدا خواسته است؛ انقلاب اسلامی توانی گرفت که هیچ قدرتی امروز قابل مقایسه با آن نیست.

جانشین فرمانده کل سپاه اظهار کرد: امروز علی رغم ۴۰ سال دشمنی، ۴۰ سال عدوات، ۴۰ سال شقاوت، ۴۰ سال تا جایی که می توانستند دشمنی کردند؛ اما این جبهه حق است که با عزت، افتخار، اقتدار، با شجاعت و سرافراز ایستاده است و هر روز جبهه ی باطل آثاری از فلاکت و از بین رفتگی از خود نشان می دهد و نتیجه را می بینیم که ما در کجا ایستادیم و دشمنان ما در کجا ایستادند.

وی خاطرنشان کرد: نزول قدرت دشمن، امروز به گونه ای بوده که زمانی قبل از انقلاب بزرگترین کشورها جرات مخالفت با آنها را نداشتند ولی امروز می بینیم که کوچکترین کشورها در سازمان ملل، علنا و رسما با آمریکایی ها به مخالفت میپردازند و می توان گفت که این نزول قدرت دشمن به برکت ندای حقی است که امام در سال 42 سردادند.

جانشین فرمانده کل سپاه به تحقق وعده ی خدا در رابطه با ماندن در رکاب انقلاب و اسلام اشاره کرد و افزود: امت به ندای حق با دل و جان و عملشان پاسخ گفتند و در ازای این ایستادن خداوند بر عزت و افتخار جبهه حق افزود و بر جبهه باطل ذلت و درماندگی را ارزانی کرد.

وی با اشاره به فراگیر شدن انقلاب اسلامی در جهان به رزمندگان انصار خدا اشاره ای کوتاه کرد و گفت: نفس انقلاب اسلامی به امثال رزمندگان انصار خدا خورده است و مشاهده کردید که چه عظمتی را آفریدند.

سردار فدوی به مظلومیت یمن اشاره کرد و گفت: حدود 55 ماه است که ائتلاف بزرگ که در راس آن شیطان بزرگ امریکا قرار دارد با تمام توان به شیعیان مظلوم یمن سر جنگ دارد ولی با همه این قلدری های آمریکا می بینیم که هر روز در جهان نفرت جهانی به دست می آورد و در مقابل رزمندگان یمنی عزتمند می شوند.

وی ادامه داد: دشمن فکر می کرد که حداکثر یک هفته بساط انصارالله را جمع کند اما الان ۵۵ ماه است که مستاصل شده است و به دنبال کشوری می گردد که او را از این ضعف نجات دهد.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به تمثال شهدای یادواره شهر هرند، به مقام شهدا و از جان گذشتگی جوانان این مرز و بوم اشاره کرد و افزود: انسان با مشاهده تمثال مقدس شهدا در جای جای کشور، متوجه میشود که انسان برای کارهای سخت، جان شیرینش را میدهد و قطعا این کار بزرگی بوده و خداوند به وعده اش عمل کرده است.

وی تاکید کرد: عزت و افتخار برای این خطه برای هرند و کل شرق اصفهان که بیش از ۱۰۰۰شهید دراین خطه تقدیم به اسلام کرده اند، عزت و افتخار بسیار است و حتما پدران و مادران آنها در پیشگاه ائمه اطهار سربلند خواهند بود.

سردار فدوی به مقام بلند سردار شهید حاج اکبر آقابابایی هرندی اشاره کرد و گفت:شهید آقابابایی که بعد از جنگ مشاهده می کردیم که در حالی که تنی مجروح داشت ولی مانند یک انسان کامل ایستاد و کار کرد و درنهایت به خیل شهیدان پیوست.

انتهای خبر/ ارسال خبر از ابوالفضل رجایی زاده و تایپ خبر از اکرم سعادت