سرویس: اخبار شهرستان ۲۳:۴۸ - چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان:

افتتاح پروژه ۳۰۰ هکتاری بیابان‌زدایی در شرق اصفهان

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان از افتتاح پروژه ۳۰۰ هکتاری بیابان‌زدایی در شرق اصفهان و بهره‌برداری از ۲۰۰ واحد آماده‌سازی شده در مناطق سیل‌زده توسط بسیج سازندگی در هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش اصفهان شرق، علی مقواساز پیش از ظهر امروز در نشست مطبوعاتی تبیین برنامه‌های ستاد بزرگداشت سی و نهمین سالگرد هفته دفاع مقدس اظهار کرد: دفاع مقدس دانشگاه فرهنگ مقاومت و ایستادگی، رزمندگی و مدیریت انقلابی و اساتید آن شهدا هستند.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان در تشریح فعالیت های کمیته رژه عنوان کرد: رژه یگان‌های منتخب نیروهای مسلح صبح روز یکشنبه سی و یکم شهریور ماه از ساعت ۸ صبح مقابل گلستان شهدای اصفهان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس با عنوان ما پیروزیم در قالب ۶۰ غرفه سخت افزاری و نرم افزاری با همکاری تمامی نیروهای مسلح در جوار تربت شهدای گمنام با غدیر برگزار خواهد شد زمان بازدید عموم مردم روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ خواهد بود.

مقواساز بیان کرد: برگزاری نمایش رزمی عملیات کربلای ۵ در شهرستان‌های لنجان، نجف‌آباد و شاهین‌شهر، برپایی ۴۰ سنگر مقاومت در میادین اصلی مرکز استان و رونمایی از ۱۵ عنوان کتاب دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های هفته گرامیداشت هفته دفاع مقدس هستند.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان با اشاره به نقش محوری مساجد در دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: طرح مسجد، سنگر مقاومت در ۱۲۴۰ مسجد استان با همکاری پایگاه‌های مقاومت بسیج در قالب جشنواره فرهنگی هنری در شهرستان‌ها برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به طرح مهر کریمانه بیان کرد: در این طرح که با شعار هر بسیجی، یک دانش‌آموز محروم اجرا خواهد شد، هر بسیجی مسؤولیت تهیه لوازم‌التحریر مورد نیاز یک دانش‌آموز در مناطق محروم را بر عهده می‌گیرد.

مقواساز افتتاح پروژه ۳۰۰ هکتاری بیابان‌زدایی در شرق اصفهان و بهره‌برداری از ۲۰۰ واحد آماده‌سازی شده در مناطق سیل‌زده توسط بسیج سازندگی را از دیگر برنامه‌های این هفته عنوان کرد.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان در پایان اظهار کرد: اقشار ۲۱گانه بسیج مانند بسیج دانشجویی در این هفته جمعاً ۵۰۰ برنامه برگزار خواهند کرد.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.