سرویس: اخبار شهرستان ۱۷:۱۷ - جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۸

با حضور معاونت امداد استان اصفهان؛

افتتاح مرکز نیکوکاری در روستای دستجرد جرقویه علیا

دومین مرکز نیکوکاری در جرقویه علیا با هدف هم افزایی کمک های مردمی و کمک به نیازمندان در روستای دستجرد با حضور معاونت امداد استان اصفهان،مدیریت کمیته امداد جرقویه علیا، مسئولین محلی و مردم افتتاح شد.

دکتر اخلاقی در گفتگویی با خبرنگار اصفهان شرق در خصوص هدف از ایجاد و راه اندازی مراکز نیکوکاری گفت: مراکز نیکوکاری با محوریت مردم و معتمدان محلی جهت کمک به نیازمندان ایجاد می شود و باعث هم افزایی کمک های مردمی در روستا یا شهر می شود.

وی در ادامه افزود: این مراکز همکار و همیار کمیته امداد هستند و به صورت مستقل فعالیت می کنند و کمیته امداد فقط نقش نظارتی را ایفا خواهد کرد

وی با بیان اینکه فعالیت مراکز نیکوکاری با محوریت قرار گرفتن مردم و معتمدان محلی در کمک به نیازمندان است و این مراکز نقش بسزایی در هم‌افزایی کمک‌های مردمی ایفا می‌کنند، افزود: شناسایی فقرا و همچنین خیران و برقراری ارتباط بین این دو اصلی‌ترین وظیفه مراکز نیکوکاری است.

معاونت امداد در ادامه با بیان اینکه مرکز نیکوکاری امام رضا(ع) دومین مرکز نیکوکاری در جرقویه علیا و نود هشتمین مرکز نیکوکاری در استان اصفهان و هزار و هشتصد و بیست و ششمین مرکز نیکوکاری در کشوراست تاکید کرد:

نیکوکاران و خیران هر محله و منطقه با کمک های نقدی و غیر نقدی خود می توانند در رفع محرومیت نیازمندان محله و روستای خود نقش بسزایی داشته باشند.

در مدیریت کمیته امداد جرقویه علیا نیز در سخنانی از هیئت امنای مرکز نیکوکاری امام رضا(ع) خواست تا برنامه ها و حساب های خود را روشن و واضح  در اختیار خیرین و نیکوکاران قرار دهند تا انها نیز با شفافیت کامل جهت کمک به این مراکز تشویق و ترغیب شوند.

در ادامه حسن مبینی نژاد عضو شورای عالی کشور از ویژگیها و خصوصیات مردم روستا و تاریخچه روستا سخنانی بیان کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.