سرویس: اجتماعی ۱۹:۴۰ - چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

جانشین مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان:

«همسرکُشی» و «آقازاده‌ها» حال مردم را بد می‌کنند یا امر به معروف؟

جانشین مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: در راستای حمایت از آمران به معروف، عضو فراکسیون امید قانون را زیر سؤال برده و باید به این رفتار جواب داده شود.

حجت‌الاسلام حمیدرضا صادق‌زاده امروز در گفت‌وگویی با اشاره به صحبت‌های پروانه سلحشوری، عضو فراکسیون امید درباره امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: ایشان گفته‌اند که «امر به معروف حال مردم را بد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند» و بیان این مسأله در قلمرو نمایندگی ایشان نیست.

جانشین مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان با بیان این‌که هر مسلمانی که در دنیا قبول دارد امر به معروف از فروع دین است باید از ایشان شاکی باشد، افزود: در هفته گذشته رئیس قوه قضائیه حمایت خود را نسبت به آمران امر به معروف و نهی از منکر اعلام کرده بودند.

وی با بیان این‌که ما خود را در شأنیتی نمی‌بینیم که از خانمی که نه سابقه سیاسی و دولتی دارد و بر اساس یک لیست ناامید به مجلس رفته از وی شکایت کنیم، گفت: ایشان اصل امر به معروف و نهی از منکر را زیر سؤال برده چه کسی قرار است با ایشان برخورد کند.

صادق‌زاده با بیان این‌که افرادی در تهران در این رابطه به دنبال شکایت قانونی خود می‌روند، بیان کرد: به عنوان مجمع رهروان امر به معروف که یک مجمع مردمی است، می‌خواهیم بدانیم کسی که یکی از فروع دین را که یکی از مباحث اصلی دین است و می‌گوید حال مردم را بد می‌کند، چه کسی می‌خواهد با او برخورد کند.

جانشین مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان ادامه داد: این‌ها یک فراکسیون هستند که با این مباحث کل کشور را از بین بردند و این حرف‌شان شامل همه مردم است و فقط تهران را شامل نمی‌شود.

وی با تأکید بر این‌ که به این شخص باید گفت آن مردی که زن خود را می‌کُشد، حال مردم را بد می‌کند، تصریح کرد: حال مردم را آن وزیر اصلاح‌طلب بد می‌کند که گفت «مانند چینی‌ها یک وعده غذا بخورید» بعد در فضای مجازی و رسانه‌ها فرزند این وزیر نشان داده شد که چه غذایی می‌خورد و در خارج از کشور زندگی می‌کند.

صادق‌زاده با بیان این‌که هر چه قیمت‌ها بالا می‌رود برای این افراد فرقی نمی‌کند و این امر حال مردم را بد می‌کند، خاطرنشان کرد: حال مردم را خشک شدن و انتقال آب زاینده‌رود در سال‌های دهه هفتاد، خراب می‌کند.

جانشین مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان با بیان این‌که امر به معروف و نهی از منکر اگر اجرا شود جلوی این مسائل را می‌گیرد، ادامه داد: این افراد خیال کردند امر به معروف و نهی از منکر فقط در موضوع حجاب است.

وی با بیان این‌که امروز حرف خانم سلحشوری با  برخی رسانه‌های معاند تقریباً به یک شکل است و این بی‌انصافی در حق امر به معروف است، اضافه کرد: به عنوان یک مسلمان، رئیس قوه قضائیه باید پاسخگو باشد که ایشان که امر به معروف را زیر سؤال برده به عنوان یک مدعی‌العموم وارد شوند و برخورد کنند.

صادق‌زاده ادامه داد: اگر برخورد انجام نشد، بیانیه می‌دهیم و اگر پاسخی دریافت نکردیم نامه می‌دهیم و اگر هم جواب ندادند، به دادگستری می‌رویم و می‌گوییم در راستای حمایت از آمران به معروف، این خانم قانون را زیر سؤال برده، باید به این رفتار جواب داده شود.

جانشین مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان با بیان این‌که بعضی از خانم‌ها و آقایان هر چی دل‌شان خواست می‌گویند، گفت: اول انقلاب قصاص را نهضت آزادی زیر سؤال برد، امام(ره) در دهن‌شان زد؛ امروز این خانم می‌گوید امر به معروف و نهی از منکر حال مردم را بد می‌کند در حالی که امیرالمومنین(ع) فرمودند، همه کارهای نیک یک طرف و امر به معروف یک طرف.

وی با بیان این‌که مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان با چنین تفکراتی مقابله خواهد داشت، بیان کرد: قبل از سلحشوری، طیبه سیاوشی، عضو دیگر فراکسیون امید نیز در اظهاراتی علیه گشت ارشاد تأکید کرده بود که این گشت‌ها فقط سبب بلند شدن جیغ و داد مردم شده است، این افراد قانون الهی و قانون کشور را زیر سؤال برده‌اند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.