اصفهان شرق

بهره‌برداری از اقامتگاه بوم گردی حافظ در ورزنه/ گزارش

کدخبر: 182331
2019/05/03 در ساعت 11:51

به گزارش اصفهان شرق، گردشگری در شرق اصفهان از مدت ها قبل مورد نظر قرار گرفته است تا در اوج خشکسالی ها، عامل مثبت اقتصادی در منطقه شرق اصفهان به حساب آید.

در همین زمینه، پتانسیل های گردشگری در شرق اصفهان و سرمایه گذاری اقتصادی چشم اندازی مثبت را به وجود آورد تا دریچه ای تازه را به سوی منطقه بگشاید.

ورزنه از جمله شهرهایی بود که آوای زندگی دوباره را با احیای اماکن گردشگری، کلید زد تا اقتصاد گردشگری پایدار را به شهر باز کند.

با حضور دکتر عابدی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و دکتر فریدون الهیاری مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان و جمعی از مسئولان محلی؛ دفتر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ورزنه در محل ساختمان بخشداری بن رود افتتاح و به بهره برداری رسید.

همچنین با حضور مسئولان اقامتگاه بوم گردی حافظ در شهر ورزنه در زمینی به مساحت ۴۰۰متر و زیربنای ۲۰۰متر مربع با اعتباری بالغ بر ۲میلیارد ریال افتتاح شد.

در ادامه طی بازدید از آخرین پل بر روی رودخانه زاینده رود ورزنه (پل سیف اردکانی ) طبق تفاهم نامه بین شهرداری و میراث فرهنگی؛ جهت مرمت وبازسازی این پل اعتباری بالغ بر ۵۰۰میلیون ریال اختصاص داده شد.

انتهای پیام/ حسنعلی قطبی ورزنه