سرویس: غیر تولیدی ۱۴:۱۴ - چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸

نظر رهبر انقلاب درباره جوانان دوره طاغوت و جوانان انقلاب

صفحه اینستاگرام تاریخ ایران و جهان به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر(ع) خاطره آیت‌الله خامنه‌ای از تعامل با جوانان و نظر ایشان درباره جوانان دوران انقلاب و جوانان دوران طاغوت را منتشر کرد.

به گزارش اصفهان شرق؛ صفحه اینستاگرام تاریخ ایران و جهان منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب، به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر(س) و روز جوان خاطره آیت‌الله خامنه‌ای از تعامل با جوانان و نظر ایشان درباره جوانان دوران انقلاب و جوانان دوران طاغوت را منتشر کرد.

در متن کامل این پست آمده است:

«روز جوان و میلاد مسعود حضرت علی اکبر (سلام الله علیه) مبارک باد‌

‌خاطره آیت‌الله خامنه‌ای از تعامل با جوانان و نظر ایشان درباره جوانان دوران انقلاب و جوانان دوران طاغوت:‌

«شما جوان‌ها الحمدللَّه با جوان رژیم گذشته خیلی فرق دارید؛ من آن جوان‌ها را هم زیاد دیده بودم دیگر. بنده عمر طلبگی‌ام، عمر تبلیغم حداقل با جوان‌ها بوده؛ جوان دانشجو، جوان طلبه، جوان بازاری، جوان محصل از قشر‌های مختلف، جوان‌های کارگر، کسانی بودند مجالس بنده را توی این شهر همیشه پر میکردند – از مسجد امام حسن تا مسجد کرامت تا مسجد غیره‌ی پائین خیابان تا مسجد مدرسه‌ی میرزا جعفر – هر جا من درس و بحث داشتم این‌ها بودند. با جوان جماعت من خیلی سر و کار داشتم. آن جوان‌هایی که من آن روز میدیدم جوان‌های خوبی بودند که دور و بر ما جمع میشدند، الواط و قرتی و حاشیه‌ی خیابان‌گرد و شهوتران و تنبل و علافش که دور و بر ما نمیآمدند؛ متعهد و مسؤول و مؤمن و درس‌خوان و مبارز و تن به خطر بده میآمد دیگر. درعین‌حال شما از آن جوان‌ها بهترید.» ۱۳۶۶/۰۵/۲۷

نظر رهبر انقلاب درباره جوانان انقلاب و جوانان دوران طاغوت

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.