سرویس: اجتماعی ۱۸:۳۲ - یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸

3 هزار اصفهانی در نوروز به عتبات اعزام شدند/ کاهش هزینه سفر به عراق پس از حذف روادید

مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان گفت: هزینه سفرهای عتبات پس از حذف روادید با توجه به نوع هتل از 2 میلیون 800 هزار تا 3 میلیون 200 هزار تومان برای سفرهای هوایی و از یک‌میلیون و 400 هزار تا یک‌میلیون و 900 هزار تومان برای سفرهای زمینی خواهد بود.

به گزارش اصفهان شرق؛غلامعلی زاهدی، از حذف روادید عراق و کسر هزینه آن از کل هزینه سفر زائران خبر داد و اظهار کرد: از 12 فرودین ماه هزینه روادید عراق حذف و مبلغ 486 هزار تومان از کل هزینه سفر زائران کسر خواهد شد.

مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان ادامه داد: هزینه سفرهای عتبات پس از حذف روادید با توجه به نوع هتل از 2 میلیون 800 هزار تا 3 میلیون 200 هزار تومان برای سفرهای هوایی و از یک‌میلیون و 400 هزار تا یک‌میلیون و 900 هزار تومان برای سفرهای زمینی خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به کاروان‌های عتبات نوروزی ابراز داشت: تاریخ اعزام‌های عتبات نوروزی امسال در بازه زمانی 24 اسفند تا 9 فروردین‌ماه بوده و در این دوره از عتبات سفر به شهرهای کربلا، نجف، کاظمین و سامرا انجام‌شده است.

زاهدی تصریح کرد: در استان اصفهان 80 کاروان 38 نفر وجود داشته که درمجموع 3 هزار و 40 نفر در نوروز به سفر عتبات اعزام‌شده‌اند.

مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان در پایان اذعان داشت: در ایام نوروز از بین 80 کاروان اعزامی به سفر عتبات 30 کاروان به‌صورت هوایی شامل هفته‌ای 3 پرواز و 50 کاروان دیگر به‌صورت زمینی وجود داشته است.

انتهای پیام/فارس

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.