سرویس: غیر تولیدی ۱۲:۳۱ - پنج شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۸

فرماندار کاشان خبر داد

باغ فین کاشان در صدر بازدید گردشگران استان اصفهان

فرماندار ویژه کاشان گفت: مجموعه جهانی باغ فین کاشان با ۱۲۵ هزار نفر بازدیدکننده در این مدت از نوروز در صدر اثرهای تاریخی استان اصفهان قرار گرفت.

به گزارش اصفهان شرق؛ علی‌اکبر مرتضایی‌قهرودی در حاشیه بازدید از باغ تاریخی فین کاشان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مجموعه جهانی باغ فین کاشان با ۱۲۵ هزار نفر بازدیدکننده در این مدت از ایام نوروز در صدر اثرهای تاریخی استان اصفهان قرار گرفت.

فرماندار ویژه کاشان بیان کرد: افزون بر ۳۷۰ هزار نفر مسافر و گردشگر داخلی و خارجی در دور نخست تعطیلات نوروزی ۱۳۹۸ از اثرهای تاریخی این شهرستان دیدن کرده‌اند.

وی افزود: برای اسکان گردشگران نوروزی در این شهرستان افزون بر ۱۱۰ باب مدرسه با ظرفیت پنج هزار نفر، پارک‌ها و ۱۲۰ خانه، ۴۰ حسینیه، ۲ کمپ و ۲ ورزشگاه با ظرفیت پذیرش در مجموع ۱۰۰ هزار نفر برای شرایط نامساعد جوی پیش‌بینی شده بود.

مرتضایی در ادامه به فعالیت ۱۸ گشت مشترک تعزیرات حکومتی، اتحادیه اصناف و معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان برای نظارت بر اصناف و قیمت‌ها اشاره و تصریح کرد: افزون بر افزایش گشت‌های نامحسوس پلیس و تمهیدات امنیتی، ۶ ایستگاه سلامت و امنیت نیز در کاشان راه‌اندازی شده است.

فرماندار ویژه کاشان عنوان کرد: با هماهنگی به عمل آمده در شورای مدیریت بحران شهرستان، تمامی عوامل دستگاه های اجرایی، مراکز امدادی و خدمات‌رسان و نیروهای مسلح به منظور ارائه خدمات به شهروندان و مسافرین نوروزی و مقابله با بحران احتمالی در آماده‌باش کامل قرار دارند و مرخصی کلیه شهرداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی عضو آن شورا تا اطلاع ثانوی لغو شده است.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.