سرویس: اخبار شهرستان » جرقویه سفلی ۱۵:۳۷ - دوشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

جرقویه سفلی

تقدیر از مدیر عامل شرکت قارچ یکتای سپاهان در اولین شورای آموزش و پرورش سال 93

در راستای اولین شورای آموزش و پرورش سال 93 و به مناسبت هفته مشاغل از مدیر عامل شرکت قارچ یکتای سپاهان که همواره کمکهای مالی خوبی به مدارس داشته اند تشکر و قدردانی شد.

به گزارش اصفهان شرق به نقل از روابط عمومی اداره اموزش و پرورش جرقویه سفلی: اولین جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه در سال93 با محوریت موضوعات ذیل در محل پارک ملی کلاه قاضی و به میزبانی شهرداری نیک آباد برگزار گردید.

– گزارش اقدامات انجام شده در خصوص مصوبات جلسه قبل .

– برنامه ریزی پیرامون گرامیداشت مقام معلم و نحوه قدردانی از زحمات آنان .

– تنظیم جدول زمان بندی ماهیانه تشکیل جلسات شورای آموزش و پرورش منطقه.

– اطلاع رسانی در خصوص اجرای طرحهای پیشگیری از اعتیاد.

قبل از حضور در محل جلسه اعضای شورا در مدرسه دخترانه کار و دانش فرزانه شهر محمدآباد حضور یافتند و از نمایشگاهی که به مناسبت هفته مشاغل برپا شده بود بازدید به عمل آوردند.

gpic118_2

در شروع جلسه ابتدا آیاتی ازقرآن تلاوت گردید و سپس امام جمعه شهر نصرآباد دقایقی ایراد سخن نمود. ریاست اداره ضمن عرض سلام و خیر مقدم حضور اعضاء شورا و میهمانان از اعضاء هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت قارچ یکتای سپاهان که همواره در طی این چند سال کمکهای مالی خوبی به مدارس داشته اند تشکر و قدردانی نمود و لوح تقدیری به رسم یاد بود به مدیر عامل این شرکت اهداء نمود.

رابط محترم شورا در خصوص مصوبات جلسه قبل توضیح دادند که کلیه مصوبات عملی گردید. دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت مقام معلم و کارشناس انجمن اولیاء نیز در خصوص موضوعات جلسه گزارش دادند.

gpic118_1

اقامه نماز جماعت و صرف ناهار از دیگر برنامه های این جلسه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.