سرویس: اجتماعی ۰۸:۰۲ - جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

مدیر اورژانس اصفهان خبر داد

تصادف زنجیره‌ای بر اثر طوفان شن در اصفهان

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان از تصادف زنجیره‌ای بین خودروی سواری مگان، تویوتا و لیفان، روبروی کارخانه لوله سازی بر اثر طوفان شن خبر داد.

به گزارش اصفهان شرق، غفور راستین از حادثه تصادف زنجیره‌ای بر اثر طوفان شن خبر داد و اظهار کرد: در ساعت ۱۹:۱۴ دقیقه پنجشنبه روبروی کارخانه لوله سازی ایران اسپیرال بین شهرک صنعتی سجزی و محمدآباد اصفهان، تصادف زنجیره‌ای بین خودروی سواری مگان، تویوتا و لیفان رخ داد.

وی با بیان این‌که این تصادف بر اثر طوفان شن اتفاق افتاده است، افزود: یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد، این حادثه ۸ مصدوم به دنبال داشت که خانم ۳۳ ساله و آقایان ۳۸ و ۵۹ ساله به بیمارستان فارابی منتقل شدند، همچنین خانم ۳۵ ساله، آقایان ۱۶، ۲۰ و ۴۵ ساله و کودک ۳ ساله عدم رضایت خود را برای اعزام به بیمارستان اعلام کردند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان در ادامه از یک حادثه تصادف دیگر در اتوبان شهید کاظمی خروجی دهق و علویجه خبر داد و گفت: در ساعت ۲۲:۲۰ پنجشنبه خودروی سواری رانا با خودرو پژو ۴۰۵ تصادف کرد و ۶ مصدوم برجای گذاشت.

وی در پایان اضافه کرد: دو آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند و مصدومان که ۳ آقا و ۳ خانم بودند را به بیمارستان گلدیس شاهین‌شهر منتقل کردند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.