سرویس: اخبار شهرستان ۱۷:۲۹ - پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

کمانه کردن چله تیر تحریم به سمت دشمن؛

عشق به ابا عبدالله الحسین(ع) همه تحریم ها، تهدیدها و فشارهای روانی و اقتصادی دشمنان داخل و خارج را دور زد

علیرغم گرانی ها، احتکارها و فشارهای اقتصادی بی سابقه امسال، ارادتمندان حضرت عشق ابا عبدالله الحسین(ع) سنگ تمام گذاشتند و این یعنی کمانه کردن چله تیر تحریم به سمت دشمن.

اصفهان شرق_ولی الله عرب مختاری، عشق به ابا عبدالله الحسین علیه السلام همه تحریم ها و تهدیدها و فشارهای روانی و اقتصادی دشمنان داخلی و خارجی را دور زد و به سراب تبدیل کرد و جنگ تمام عیار اقتصادی دشمن را به سخره گرفت.

علیرغم گرانی ها، احتکارها و فشارهای اقتصادی بی سابقه امسال، ارادتمندان حضرت عشق ابا عبدالله الحسین(ع) سنگ تمام گذاشتند و تعداد ایستگاه های صلواتی و سفره های نذری بیشتر شد و همچنین میزان و کیفیت پذیرایی ها بهتر و بیشتر از سال های قبل بود و این یعنی کمانه کردن چله تیر تحریم به سمت دشمن و شکست جنگ روانی و اقصادی سواره و پیاده نظام بد خواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.

خدا را شکر که چنین ملت رشید و فداکار و موقعیت شناسی داریم که در بزنگاه وارد عرصه می شوند و پوزه دشمن را به خاک می مالند.

این گوشه ای از بُعد سخت افزاری و مادی این دستگاه با عظمت بود و شیعیان نشان دادند، تحریم و فشار اقتصادی بر انها اثر ندارد و همه دار و ندار خود را برای ابا عبد الله الحسین علیه السلام در طبق اخلاص می گذارند و تقدیم می کنند و از برکت این اقدام خداپسندانه زندگیشان رونق می گیرد و هر موقع نیازمندی را مستحق کمک دیدند دریغ نمی کنند.

اما از لحاظ نرم افزاری و بُعد فرهنگی و معنوی نیز افزایش دسته ها و هیات های عزاداری و رونق بیشتر مجالس سوگواری با برنامه هایی چون نمازهای با شکوه جماعت و محفل زیارت عاشورا و سخنرانی خطبای محترم و مرثیه سرایی مداحان و ذاکرین و اجتماع عظیم عزاداران حسینی بویژه حضور چشمگیر جوانان و نوجوانان چنان پر شور و شعور شد که همه برنامه ریزی های چند ماهه و چند ساله و اهداف پلید دشمنان خارجی و جیره خواران داخلی انها را نقش بر اب کرد و امال شوم شان را بر باد داد و طومار برنامه ریزی انها برای رخنه و اختلاف افکنی درون نظام و ایجاد اشوب های داخلی را در هم پیچید و عظمت اسلام و مسلمین و اثر گذاری مجالس سوگواری حسینی را به نمایش گذاشت و نشان داد که کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا.

اری دوستداران حسین علیه السلام هوشیار و بیدارند و چشم به اشاره های رهبر فرزانه خود دارند و با تمسک به قران و توسل به خاندان عصمت و طهارت راهی را که انتخاب کرده اند با افتخار و اقتدار می پیمایند و هیچ قدرتی نمی تواند انها را از راهی که برگزیده اند منحرف کند و ان شاء الله این پرچم پر افتخار حسینی را به دست صاحب اصلی ان حضرت بقیت الله الاعظم می سپارند و در سایه حکومت مهدوی جهان را از شر ظالمان پاکسازی و عدالت را به معنای واقعی کلمه در سرتاسر گیتی پیاده می نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.