سرویس: اجتماعی » حوادث ۰۶:۳۹ - دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷

قتل همسر به‌ خاطر شک به خیانت

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ جزئیات وقوع جنایت خانوادگی در خاورشهر را تشریح کرد.

به گزارش اصفهان شرق، از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی پایتخت، در ساعات پایانی شب گذشته از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک جنایت در منطقه اشرف آباد به کلانتری ۱۷۷ خاورشهر اعلام شد که با حضور مأموران در محل و انجام بررسی‌های اولیه مشخص شد خانمی از اتباع کشور افغانستان که حدودا ۲۵سال سن داشت از ناحیه گردن دچار جراحت عمیق ناشی از جسم تیز و برنده شده و به قتل رسیده است.

با تأیید خبر، موضوع به اداره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام و بلافاصله تیم بررسی صحنه اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل حاضر شد. یکی از بستگان مقتوله در اظهاراتش به کارآگاهان گفت که جنایت توسط همسر مقتوله به نام عزیز ۲۷ ساله صورت گرفته است.

او در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: من همسر برادر عزیز هستم؛ زمانیکه وارد خانه شدم ناگهان با صحنه وحشتناکی روبه‌رو شدم؛ عزیز در تلاش بود تا جنازه همسرش را در یک کیسه قرار دهد تا آن‌را از خانه خارج کند که من وارد خانه شدم؛ بسیار ترسیده بودم؛ شروع به جیغ زدن و کمک خواستن از همسایه‌ها کردم؛ عزیز قصد فرار داشت که همسایه ها مانع از فرار وی شدند و با حضور پلیس در محل، عزیز دستگیر شد.

عزیز در همان اظهارات اولیه صراحتا به ارتکاب جنایت و قتل همسرش اعتراف کرد و مدعی شد که همسرش به او خیانت کرده است. او در اظهاراتش به کاراگاهان گفت: از مدتی پیش به رفتارهای همسرم مشکوک شده بودم تا اینکه ساعت شش بعدازظهر متوجه شدم که او قصد خروج از خانه را دارد؛ زمانیکه همسرم به بهانه پارک بردن بچه‌ها که پسر و دختر ۶ و ۷ ساله هستند، از خانه خارج شد، او را تعقیب کرده و در داخل پارک مشاهده کردم که او با مردی ناشناس در حال صحبت کردن است؛ دیگر اطمینان پیدا کردم که همسرم به من خیانت کرده است.

عزیز در خصوص نحوه جنایت به کارآگاهان گفت: زمانیکه همسرم حدودا ساعت هشت شب به خانه آمد، بچه ها را به بهانه بازی کردن در داخل کوچه به بیرون از خانه فرستادم و پس از آن به سراغش رفتم؛ بدون هیچ صحبتی با او درگیر شدم؛ ابتدا قصد داشتم تا او را خفه کنم اما زمانیکه دیدم او هنوز نفس می کشد، با برداشتن چاقو از داخل آشپزخانه او را به قتل رساندم. جسد را داخل یک پتو پیچیده و در حال قرار دادن جسد در داخل یک کیسه بودم که همسرم برادرم وارد خانه و با صحنه جنایت روبه رو شد.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: بررسی ادعای قاتل در خصوص خیانت همسرش در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفته و متهم پرونده به ارتکاب جنایت و قتل عمد ، با قرار بازداشت موقت صادره از سوی بازپرس شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب شهرری در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است و تحقیقات در این پرونده در مراحل مقدماتی است.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.