سرویس: غیر تولیدی ۱۶:۱۶ - چهارشنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۷

الهه منصویان از کسب مدال نقره به جای طلا می‌گوید

نایب‌قهرمان اصفهانی مسابقات ووشو بازی‌های آسیایی جاکاتار سطح این مسابقات را از مسابقات جهانی این رشته بالاتر دانست.

به گزارش اصفهان شرق، الهه منصوریان درباره کسب مدال نقره بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا اظهار داشت: تمام رقیبان اصلی ما در ووشو آسیایی هستند و به همین دلیل بازی‌های آسیایی این رشته حتی سخت‌تر از مسابقات جهانی است.

وی افزود: یک ووشوکار در مسابقات جهانی ممکن است با حریفان آمریکایی، اروپایی و آفریقایی مبارزه کند که قرعه آسان‌تری است و ورزشکار را برای مبارزات سخت‌تر با آسیایی‌ها آماده می‌کند.

منصوریان گفت: در بازی‌های آسیایی جاکارتا ابتدا با حریف هندی که نایب‌قهرمان جهان بود و ووشوکار ویتنام، نایب‌قهرمان وزن بالاتر از من در مسابقات کازان مبارزه کردم. در مبارزه سوم قهرمان جهان از فیلیپین را شکست دادم، اما یک راند را به او واگذار کردم که نشان‌دهنده سطح بالای مسابقات بود.

نایب‌قهرمان بازی‌های آسیایی جاکارتا با بیان اینکه حریف چینی‌ام در فینال یک دور قرعه استراحت داشت و در دیدار پایانی سرحال‌تر بود، ادامه داد: در این رقابت‌ها قرعه و شانس هم تأثیر دارد، اما تنها دلگرمی من این است که مدال نقره‌ام در بالا بردن رنکینگ نهایی کاروان ورزش ایران در بازی‌های آسیایی موثر است.

وی اضافه کرد: به تمام ورزشکاران مدال‌آور در بازی‌های آسیایی تبریک می‌گویم و امیدوارم کشورمان در ادامه این مسابقات و همچنین بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا موفق باشد.

انتهای پیام/تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.