سرویس: غیر تولیدی ۲۰:۳۳ - دوشنبه ۰۵ شهریور ۱۳۹۷

شناسایی انبار میلیاردی کالای قاچاق در اصفهان

بیش از یک میلیارد ریال کالای خارجی قاچاق توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان در بازرسی از یک انبار کشف شد.

به گزارش اصفهان شرق، سرهنگ سعید سلیمیان اظهار داشت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس در راستای تحقق شعار سال و همچنین اجرای تدابیر قرارگاه عملیاتی “اقدام و عمل”، در پی کسب خبری مبنی بر حمل کالای دخانی قاچاق توسط یک دستگاه خودروی کشنده، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: کارآگاهان با سرعت عمل خود توانستند خودروی مذکور را حین تردد در یکی از خیابان‌های شهر اصفهان متوقف و در بازرسی از آن ۱۰۰ عدد کارتن انواع سیگار خارجی قاچاق که به طرزی ماهرانه در قسمت سقف کانتینر خودرو جاساز شده بود، کشف کنند.

این مقام انتظامی بیان داشت: راننده خودرو پس از دستگیری عنوان کرد در حال انتقال محموله به یکی از انبار‌های سطح شهر بود که بلافاصله ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی به همراه کارشناسان مدیریت بازرسی و نظارت اصناف به محل اعزام شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان خاطر نشان کرد: در این عملیات، ۶ کارتن نسکافه، ۵ دستگاه تلویزیون ال‌ای دی، ۵۸ دستگاه پرینتر، ۱۸ گونی پارچه و ۶۳ کیسه ۲۰ کیلوگرمی قهوه که همگی فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی و قاچاق بودند، کشف شد.

سرهنگ سلیمیان، گفت: در مجموع ارزش محموله‌های قاچاق توسط کارشناسان مربوطه، یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تخمین زده شده که در این رابطه نیز پرونده تشکیل و یک فرد متخلف نیز به مراجع قضائی معرفی شد.

 انتهای پیام /

میزانش

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.