سرویس: غیر تولیدی ۱۲:۱۲ - پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان اصفهان:

بهای بلیت سینما همچنان ۱۰ هزار تومان است

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان اصفهان گفت: در حالی که بهای بلیت سینما در کشور ۱۲ هزار تومان است، در اصفهان با قیمت ۱۰ هزار تومان محاسبه می‌شود.

به گزارش اصفهان شرق،سید مصطفی حسینی از افزایش ۲ هزار تومانی بهای بلیت سینما از ابتدای سال ۹۷ خبر داد و اظهار کرد: در حالی که بهای بلیت سینما در کشور ۱۲ هزار تومان است، در اصفهان با قیمت ۱۰ هزار تومان محاسبه می‌شود.

وی با بیان این‌که در شهرستان‌های استان اصفهان این افزایش قیمت در سال ۹۷ به میزان هزار تومان بوده و به ۹ هزار تومان رسیده است، افزود: در حال حاضر قیمت بلیت برخی از سینما‌ها از جمله سالن سینمایی سیتی‌سنتر اصفهان ۱۲ هزار تومان است.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان اصفهان با اشاره به فیلم‌های روی پرده سینماهای اصفهان گفت: فیلم‌های سینمایی «هزارپا»، «خاله قورباغه» و «تگزاس» در سینما فلسطین و فیلم‌های سینمایی «تنگه ابوقریب»، «دم‌سرخ‌ها» و «هزارپا» در سینما سپاهان در حال اکران است.

وی خاطرنشان کرد: پردیس سینمایی چهارباغ اصفهان نیز فیلم‌های «تنگه ابوقریب»، «دم‌سرخ‌ها»، «کاتیوشا»، «من دیوانه نیستم»، «هزارپا»، «خاله قورباغه» و «دشمن زن» را روی پرده خود به نمایش می‌گذارد.

انتهای پیام/فارس

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.