سرویس: اجتماعی ۱۶:۱۶ - چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان:

صدور ۳ میلیون قطعه کارت هوشمند ملی در استان اصفهان

مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان، گفت: مردم از موقعیت آرام فعلی دفاتر پیشخوان و پست به منظور دریافت کارت هوشمند ملی استفاده کنند که پیش بینی می شود تا پایان مردادماه تعداد کارت هوشمند ملی صادر شده در استان اصفهان از مرز ۳ میلیون قطعه بگذرد.

به گزارش اصفهان شرق، حسین غفرانی در حاشیه بازدید از اداره ثبت احوال اردستان اظهار کرد: بیش از ۲۰ ساختمان از ادارات ثبت احوال استان اصفهان فرسوده و غیرقابل بهره برداری و استفاده است که اداره ثب احوال اردستان نیز در این دسته قرار دارد.

وی افزود: کار تخریب و بازسازی اداره جدید و یا احداث ساختمان جدید ثبت احوال اردستان نیز در سایت اداری شهرستان با هزینه اولیه پیش بینی شده ۵ میلیارد ریال در دستور کار قرار دارد که از محل اعتبارات تملک دارایی و اعتبارات استان تامین خواهد شد.

مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان گفت: مردم از موقعیت آرام فعلی دفاتر پیشخوان و پست به منظور دریافت کارت هوشمند ملی استفاده کنند که پیش بینی می شود تا پایان مردادماه تعداد کارت هوشمند ملی صادر شده در استان از مرز ۳ میلیون قطعه بگذرد.

غفرانی با بیان اینکه بیش از ۸۸ دفتر پیشخوان در استان اصفهان کار صدور کارت هوشمند ملی را انجام می دهند، تصریح کرد: در کل استان بیش از ۴۰ نیروی جدید برای این امر نیاز است.

وی تاکید کرد: با توجه به محدودیت ها بخشی از کمبود نیروها از طریق برون سپاری جبران و بخشی از طریق دریافت مجوز جهت استخدام جبران خواهد شد.

انتهای پیام/صاحب نیوز

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.