سرویس: اخبار شهرستان ۱۲:۱۱ - دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷

در کنار تربت پاک شهدای گمنام برگزار شد؛

مراسم اختتامیه مسابقات گل کوچک یادواره شهدای گمنام شهر حسن آباد/ تصاویر

فرماندهی حوزه مقاومت بسیج۵ امام محمد باقر(ع) در این مراسم گفت: اگر امروز شما نوجوانان به امنیت و آرامش کامل زندگی می کنید و امروز مراسم اختتامیه مسابقات خود را برگزار می کنید همه اینها مدیدن فداکاری ها و از خود گذشتگی این شهیدان می باشد.

فرماندهی حوزه ۵ امام محمد باقر(ع) در گفتگویی با خبرنگار اصفهان شرق گفت: هدف از برگزاری این مسابقات پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و همچنین گسترش و توسعه این بازی در جامعه و ایجاد نشاطدر بین آنها دانست.

سرگرد عابدی در ادامه با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب خطاب به نوجونان گفت: یکی دیگر از اهداف برگزاری این گونه مسابقات فراهم نمودن شرایط جسمی و روحی مناسب و لبیک به شعار رهبر انقلاب به سه هدف تحصیل، تهذیب وورزش است.

وی در ادامه با اشاره به نامگذاری مسابقات بنام شهدای گمنام تاکید کرد: اگر نام مسابقات بنام شهدای گمنام است باید در عمل نیز نشان دهیم که همواره باید یاد و خاطره این شهیدان را زنده نگه داریم و دنباله رو اهداف انها باشیم.

در ادامه مسئول پایگاه بسیج المهدی با اشاره به تعداد تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات گفت:

در این دوره ۶ تیم از طرف پایگاه مقاومت بسیج المهدی شرکت کردند( تیم های المهدی، شهید صدر زاده،پیام، شهید صادقی، شهدای گمنام و یاران) که رقابت ها از اول تیرماه ۹۷ شروع شد و پس از ۱۹ بازی تیم شهید صادقی بعنوان تیم قهرمان معرفی شد و جام این دوره را به خود اختصاص داد.

مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات در کنار تربت پاک شهدای گمنام شهر حسن آباد برگزار شد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.