سرویس: اخبار شهرستان ۱۴:۴۶ - جمعه ۱۲ مرداد ۱۳۹۷

امام جمعه شهر اژیه:

برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی، نمونه بارز تقوا در بین مسئولان است

امام جمعه شهر اژیه گفت: مهم ترین خواسته مردم عزیز از یک روی ساماندهی اوضاع اقتصادی و از جهتی دیگر اعلام مفسدین اقتصادی و برخورد عاجل و اسلامی با این اشخاص است.

به گزارش اصفهان شرق، حجت الاسلام امیر حجتی فرد در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن اشاره به صبر به عنوان مهم ترین ویژگی پرهیزکاران، اظهار کرد: صبور بودن از ویژگی های اصلی انسان های باتقواست و در همه اعمال انسان های پرهیزکار می توان صبوری را به وضوح مشاهده کرد.

امام جمعه شهر اژیه با تاکید بر اینکه خدا در قرآن بهترین راهکار در حل مشکلات را ارائه کرده است، افزود: اگر در برابر دشمنان استقامت و پرهیزکاری پیشه کنیم، نقشه های خائنانه به افراد نخواهد رسید زیرا خداوند به آنچه انجام می دهیم، احاطه دارد و این مهم را در آیات قرآن به وضوح می بینیم.

وی تاکید کرد: مسئولان باید در مواجه با مشکلات، پیگیری داشته باشند تا در پاسخ به صبر مردم بتوان شاهد رفع مسائل پیش رو باشیم.

حجت الاسلام حجتی فرد تصریح کرد: صبور بودن در برابر مشکلات نشان دهنده شجاعت و عزم راسخ ملت بزرگ ایران در مسیر شکست شیطان بزرگ و ضعف و زبونی آمریکا در عرصه های مختلف اعم از امور داخلی و سیاست خارجی است.

وی با اشاره به اینکه تقوا در کنار صبر قرار گرفته است، گفت: مردم و مسئولان باید تقوا را مورد لحاظ در تمامی امور قرار داده و به خاطر به وجود آمدن مشکلات اقتصادی اقدام به تضعیف نظام نکنند و در صف دشمنان قرار نگیرند که این کار، همانا خیانت به خون شهدا است.

امام جمعه شهر اژیه با اشاره به دستاوردهای نظام اسلامی، خاطرنشان کرد:مطمئنا نظام مقدس جمهوری اسلامی آنقدر دستاور دارد که بیان آنها نیازمند زمان بسیار زیاد است و همه این دستاوردها باید به مردم بازگو شود.

وی اذعان کرد: نکته دیگر تقوا عملکرد صحیح مسئولان در مبحث مهم خدمت رسانی به مردم عزیز است و هر مسئولی که در این امر خطیر کوتاهی کند و یا توان لازم را نداشته باشد دقیقا عمل بی تقوایی از او سر زده و خیانت به خون شهدا را در پی دارد.

حجت الاسلام حجتی فرد گفت: نکته دیگر تقوا برخورد اسلامی و قاطع با اشرار اقتصادی و سواستفاده کنندگان از اوضاع نابسامان اقتصادی و مفسدین فی الارض در این شرایط حساس است.

وی به مطالبه مردم از مسئولان اشاره کرد و افزود: مهم ترین خواسته مردم عزیز از یک روی ساماندهی اوضاع اقتصادی و از جهتی دیگر اعلام مفسدین اقتصادی و برخورد عاجل و اسلامی با این اشخاص است.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.