سرویس: اخبار شهرستان ۱۰:۲۱ - پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

با حضور وزیر جهاد کشاورزی

اشتغال‌زایی در شرق کلید خورد/ افتتاح کشتارگاه طیور در کوهپایه

کشتارگاه تمام‌اتوماتیک مجتمع زنجیره‌ای طیور حلال اسپادانا صبح امروز با حضور حجتی وزیر جهاد کشاورزی در کوهپایه افتتاح شد.

به گزارش اصفهان شرق،کشتارگاه تمام‌اتوماتیک مجتمع زنجیره‌ای طیور حلال اسپادانا صبح امروز با حضور محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی در کوهپایه افتتاح شد.

کشتارگاه تمام‌اتوماتیک مجهز به سیستم خط ۲ و اسکالدر دو مرحله‌ای و مجهز به دستگاه ترانسفر (انتقال‌دهنده مرغ از خط یک به خط ۲) و چیلر هوایی به ظرفیت ۴ هزار قطعه در ساعت و همچنین ۳ تونل انجماد به ظرفیت ۳۶ تن در هر شیفت کاری و سردخانه به ظرفیت ۲ هزار تن دارای ۳ سالن پیش‌سرد و به مبلغ ۲۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری که ۳٫۳ میلیارد تومان آن به صورت تسهیلات بانکی و مابقی از منابع شخصی هزینه و ابتدای سال ۹۷ به تولید آزمایشی رسیده و آماده افتتاح رسمی است.

ایجاد فارم مرغ مادر ۳سنی ، که سن اول گله مادر به ظرفیت ۲۸ هزار و ۵۰۰ قطعه مولد در تاریخ ۱۰ تیرماه ۹۷ جوجه‌ریزی شده که در این مزرعه بالغ بر ۴ میلیارد تومان هزینه که تماماً از منابع شخصی بوده و ۳ سن گله مادر که در مساحت ۵ هکتار در دو سن ۲٫۵ هکتاری به ظرفیت هر سن ۳۵ هزار قطعه مراحل ابتدای ساخت و ساز در حال انجام است و برآورد می‌شود که بالغ بر ۷ میلیارد تومان هزینه در برداشته باشد که در حال حاضر درخواست تسهیلات به مبلغ ۳ میلیارد تومان در حال پیگیری است؛ در حال حاضر این زنجیره بالغ بر ۸۰ نفر اشتغال در سال ۹۷ ایجاد کرده است.

این زنجیره با احداث کارخانه خوراک طیور به ظرفیت ۱۵ تن در ساعت و تولید مکمل معدنی و ویتامینه به ظرفیت ۳ تن در ساعت و همچنین خط تولید فولفت سویا به ظرفیت ۳ تن در ساعت در زمینی به مساحت ۱۲ هزار متر مربع در شهرک صنعتی کوهپایه در سال ۸۶ به بهره‌برداری رسیده که جمع سرمایه‌گذاری در این واحد بالغ بر۷٫۵ میلیارد تومان بدون دریافت تسهیلات بانکی به بهره‌برداری رسیده است.

انتهای پیام/فارس

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.