سرویس: غیر تولیدی » نقلی ۰۹:۳۶ - چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس:

۱۰ هزار لیتر شیر بر اثر سوءمدیریت در وقت خاموشی از بین رفت/ مدیریت مصرف برق ضعیف است

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در شهرک صنعتی مبارکه بخاطر سوءمدیریت در وقت روشنایی و خاموشی ۱۰ هزار لیتر شیر ترش شد و از بین رفت.

به گزارش اصفهان شرق، زهرا سعیدی مبارکه نماینده مردم مبارکه و سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر مدیریت برق و خاموشی‌ها، اظهار داشت: آنچه به کمبود برق و مسائلی از این قبیل باز می‌گردد مورد قبول است اما در حوزه مدیریت در این بخش مسئولان تلاش کنند مسائل غیر قابل پیش‌بینی خصوصا در مناطق صنعتی  اتفاق نیفتد.

وی افزود: بنده جلسات چند ساعته با حضور مسئولان صنایع داشتم که بسیاری از گلایه آنها به مدیریت مصرف باز می‌گردد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی همچنین یادآور شد:‌ مسئولان مربوطه باید برنامه ریزی و فازبندی کنند تا مدیریت مصرف اتفاق بیفتد.

سعیدی بر همین اساس اضافه کرد:‌ برخی صنایع می‌گویند مگر نه اینکه می‌خواهند روزانه دو ساعت برای ما خاموشی اختصاص دهند بجای اینکار،‌ در یک روز به صورت کامل به ما خاموشی بدهند که نخواهیم دستگاه‌ها را خاموش و روشن کنیم چرا که هزینه خاموشی برخی دستگاه‌ها برای ما نمی‌صرفد و تنها متحمل ضرر می‌شویم.

وی ادامه داد: یا افرادی که در حوزه تولید لبنیات فعالیت می‌کنند ممکن است با یک تاریکی غیرقابلپیش‌بینی مواجه شوند؛ از آنجایی که جدول خاموشی می‌دهند اگر بخواهند این تایم را هم جابجا کنند برنامه ریزی اینها بهم می‌ریزد.

سعیدی با ذکر مثالی در این خصوص تصریح کرد:‌ در شهرک صنعتی مبارکه بخاطر سوء مدیریت در تایم روشنایی و خاموشی ۱۰ هزار لیتر شیر ترش شده و از بین رفته است؛‌ بنابراین چنین گلایه‌ها وجود دارد.

وی در مورد مدیریت آب و رسیدگی به وضعت آب شرب و مدیریت در خاموشی‌های برق هم گفت: یک زمانی هست که هوا روبه خنکی است اما باز هم مردم کولرهای خود را روشن می‌گذارند حداقل در آن تایم خاموشی بدهند، میزان مصرف برق که آنچنان فرقی ندارد حداقلش این است ک شرایط روحی‌ مردم را در این التهابات اقتصادی بدتر نکنیم.

سعیدی بر همین اساس خاطرنشان کرد:‌ حدود ده روز است که در شهرستان بین مردم هستم؛ بخشی از گلایه ها مشکلات اقتصادی است اما این گرما،‌ خاموشی‌ها و مشکلات وضعیت آب، خشکی ها را بر مردم اثر گذار بوده است لااقل مسئولان اینها را مدیریت کنند.

انتهای پیام/فارس

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.