سرویس: اخبار شهرستان ۱۵:۵۲ - چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۳

مسئول کمیته آب اتاق بازرگانی اصفهان:

قول مسئولان برای بازگشایی آب زنده رود در آبان/ مشکل کم آبی اصفهان مشکلی ملی

مسئول کمیته آب اتاق بازرگانی اصفهان گفت: در شرایط کنونی مشکل زاینده‌رود مشکلی ملی به حساب می‌آید و عزم تمام مسئولان و مردم برای حل مشکل کم آبی و خشکی زنده رود نیاز است تا بتوان مسائل و مشکلات پیش آمده را برطرف کرد.

به گزارش اصفهان شرق: مهدی بصیری مسئول کمیته آب اتاق بازرگانی اصفهان اظهار کرد: متاسفانه کشاورزران استان به دلیل خشک سالی با مشکلات فراوانی روبرو هستند.

وی ادامه داد: خوشبختانه وزیر نیرو در سفر به استان اصفهان قول‌هایی برای تامین آب کشاورزان داد که امیدواریم این قول‌ها عملی شود تا شاهد رونق کشاورزی استان باشیم.

مسئول کمیته آب اتاق بازرگانی اصفهان با اشاره به بعضی مشکلات کشاورزان اصفهانی اعلام کرد: طبق صحبت‌های انجام گرفته قرار شده که در اواسط آبان‌ماه آب زاینده رود باز شود و رودخانه پرآب شود که امیدواریم این اتفاق رخ دهد.

وی تاکید کرد: در چندسال گذشته کشاورزی استان اصفهان دچار مشکلات فراوانی شده و تولیدات کشاورزی استان به دلیل نبود آب برای کشت محصولات به شدت کاهش داشته است.

بصیر ی گفت: در شرایط کنونی مشکل زاینده‌رود مشکلی ملی به حساب می‌آید و عزم تمام مسئولان و مردم برای حل مشکل کم آبی و خشکی زنده رود نیاز است تا بتوان مسائل و مشکلات پیش آمده را برطرف کرد.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.