سرویس: اخبار شهرستان ۲۳:۵۱ - پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۷

با حضور مردم و مسئولان برگزار شد؛

دیدار با رزمندگان فاتح آزادسازی خرمشهر در بخش بن رود/ تصاویر

به مناسبت سوم خرداد، مردم و مسئولان بخش بن رود با هدف ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و الگوگیری از بازماندگان جنگ، به دیدار رزمندگان فاتح آزادسازی خرمشهر رفتند.

به گزارش اصفهان شرق، به مناسبت سوم خرداد؛ دیدار با خانواده معظم شهیدسید رضا حسینی از روستای بزم  بخش بن رود واصغر رمضانی از شهر ورزنه جانباز45 درصد شیمیایی 8سال دفاع مقدس وجزء رزمندگان فاتح آزاد سازی شهر خرمشهر در عملیات بیت المقدس وهمچنین غبار روبی وعطر افشانی وقرائت زیارت عاشورا در گلزار شهدای روستای جندان با حضورمحمد حیدری رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه ی بن رود وهیئت همراه ،سرگرد محسنی مسئول بسیج دانش آموزی و جمعی از مسئولان محلی

محمد حیدری رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه ی بن رود دراین دیدار معنوی ،دیدار با خانواده شهدا و جانبازان را ادای دین به آنان و زمینه ساز گسترش فرهنگ قدردانی و ارج نهادن به مقام و منزلت خانواده شهدا برشمرد.

حیدری گفت:همه بدانند آنچه که مایه عزت، امنیت، استحکام و پیشرفت همه جانبه جمهوری اسلامی میشود پایبندی به آرمان های انقلابی و ادامه دادن راه و روحیه ی شهداست.

رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه ی بن رودبیان کرد:خدمت به خانواده‌های شهدا اقدامی فرهنگی و ارزشمند است وخانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند که یاد آنان اشاعه ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه محسوب می‌شود لذا در این راستا دلجویی و دیدار با آنان، ادای دین به ارزش‌های انقلاب است.

وی تصریح کرد: هدف از دیدار با خانواده های شهدا،جانبازان ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و الگو گیری از این خانواده ها در راه مسیر معنوی زندگی است.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.