سرویس: تولیدی ۱۲:۲۱ - چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

عصر دیروز برگزار شد؛

حضور مدیرکل فنی و حرفه ای استان اصفهان در بخش بن رود/ تصاویر

در راستای برنامه ریزی های آموزشی در سال ۹۷ ، بررسی منطقه و حرکت مطلوبتر به سمت اشتغال پایدار در بخش بن رود، نشستی با حضور ابوطالب جلالی مدیر کل فنی و حرفه ای استان برگزار شد.

به گزارش اصفهان شرق، در راستای برنامه ریزی های آموزشی در سال ۹۷ ، بررسی منطقه و حرکت مطلوبتر به سمت اشتغال پایدار در بخش بن رود، نشستی با حضور ابوطالب جلالی مدیر کل فنی و حرفه ای استان، سید امیدطباطبایی مسئول حراست اداره کل، مهدیان رئیس اداره آموزش، پژوهش و برنامه ریزی، صادقی بخشدار بخش بن رود، شاه محمدی امام جمعه شهر ورزنه، امینی رییس مرکز ورزنه و تعدادی از مسئولین شهر و بخش در مرکز آموزش فنی و حرفه ای ورزنه صورت پذیرفت.

در این نشست پس از تبادل نظر و پیشنهادات مطرح شده از تعدادی طرح های اجرایی کارآفرینان و کارآموزان مرکز شامل واحد های تولیدی، روکش صندلی انواع خودروهای داخل، پرورش ماهی قزل آلا با اب چاه، پرورش قارچ خوراکی دکمه ای، فرآوری محصولات لبنی و …در سطح بخش بازدید شد.

لازم به ذکر است: در این بازدیدها ضمن بحث و گفتگو با کارآفرینان و کارآموزان در خصوص پتانسیل های منطقه در بسیاری از حرفه ها و طرح های اشتغال زا تبادل نظر و راهکارها و پیشنهادات جمع بندی و برای برنامه ریزیهای آتی در دستور کار قرار گرفت.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.