سرویس: اخبار شهرستان ۱۹:۵۸ - پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی (ع) مطرح کرد:

اعتلای بسیج، در سال 97 دنبال می‌شود/ قرض الحسنه‌های اشتغال‌زا، طرحی با محوریت اشتغال جوانان شرق اصفهانی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی (ع)، گفت: اعتلای بسیج، در سال 97 دنبال می‌شود که یکی از این برنامه‌ها در حوزه دانش‌آموزی مسجد، مدرسه و منزل یعنی ارتباط دانش‌آموز از مدرسه با مسجد و منزل یک ارتباط هدفمند و خوب باشد.

به گزارش اصفهان شرق، سرهنگ حسن عجمی عصر امروز در آیین تکریم و معارفه فرماندهان بخش کوهپایه و جلگه، اظهار کرد: فرمایش مقام معظم رهبری تکلیف را برای ما سنگین می‌کند که اگر با جوان طرفیم باید فضایی را ایجاد کنیم که جوان خوب رشد کند و اگر با دوستان طرفیم تحسین آنان از بسیج را بر انگیزد و اگر طرف حساب ما، دشمن است باید بسیج باعث بیم و ترس دشمن شود که اگر این جمله مقام معظم رهبری را به آن عمل کنیم کفایت می‌کند.

وی با اشاره به تولید ملی به عنوان شعار سال، افزود: حسن بسیج تبعیت محض از ولایت فقیه است و بسیجی باید نگذارد حرف مقام معظم رهبری زمین بماند و بسیجی و همه مردم در محیط کار و منزل وظیفه دارد کالای ایرانی بخرند و توجه به خرید کالای ایرانی باید مورد توجه قرار گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی (ع) تصریح کرد: اعتلای بسیج، در سال 97 دنبال می‌شود که یکی از این برنامه‌ها در حوزه دانش‌آموزی مسجد، مدرسه و منزل یعنی ارتباط دانش‌آموز از مدرسه با مسجد و منزل یک ارتباط هدفمند و خوب باشد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از طرح‌های دیگر قرض الحسنه‌های اشتغال‌زا است که به هدف اشتغال دنبال می‌شود و از طرح‌های دیگر گشت‌های امنیت پایگاه محور، اردوهای جهادی و محرومیت زدایی و طرح شهید رهنمون که استفاده از بسیج جامعه پزشکی در مناطق محروم است برای اعتلای بسیج در سال 97 انجام خواهد گرفت.

عجمی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری، اذعان کرد: ما در هیچ کشوری قصد دخالت نداریم و هر جا که حضور پیدا کردیم خواست دولت و مردم آن کشور است و برای هر حضور محاسبات منطقی انجام شد.

وی در ادامه با اشاره به انتقاد بعضی‌ها از نقش ایران در سوریه، گفت: شما اگر یک فیلم به نام به وقت شام یا فیلم کمدی پایتخت را ببینید می‌بینید که خیانت‌های امریکا و دست نشانده‌های آن‌ها در حق سوریه بسیار بود و اگر ما حضور پیدا نمی‌کردیم معلوم نبود الآن در شهرهای خودمان چه خبر باشد.

عجمی با اشاره به تشکیل بسیج مردمی توسط شهید همدانی، اظهار کرد: با این اعتمادی که دولت سوریه به نظام جمهوری اسلامی کرد و نظام جمهوری اسلامی ایران با درخواست دولت و مردم منطقه ورد پیدا کرد و داعشی که بیشتر از نصف سوریه را گرفته بود به خارج رانده شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی (ع) با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری بیان کرد: رهبری فرمودند ما در عدالت عقب هستیم و به منزله این است که به 100 درصد کار نرسیدیم و توقعات که مردم از نظام دارند به نتیجه نرسیده است و در سال 97 باید همه دست به دست هم بدهیم و معیشت مردم و اقتصاد را دنبال کنیم.

وی خاطرنشان کرد: وظیفه ما در سال حمایت از کالای ایرانی در گام اول حفظ وحدت مردم، نظام و دولت و کمک به یکدیگر است تا مشکلات کشور حل شود.

عجمی اظهار کرد: دلیل اصلی سنگ پرانی‌های امروز امریکا در منطقه پیشروی‌های خوبی است که در سوریه انجام شده و اهداف امریکا محقق نشده است و دست برتر در اختیار مقاومت است و دوران بزن و در رو تمام شده و مقاومت سیلی سختی به دشمن خواهد زد.

به گزارش اصفهان شرق، عصر امروز در آیین تکریم و معارفه فرماندهان بخش کوهپایه و جلگه در مراسم جداگانه با حضور حسن عجمی و مسئولان بخش علیخانی و مرادی به عنوان فرماندهان بخش کوهپایه و جلگه معرفی شدند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.