سرویس: اجتماعی » حوادث ۱۷:۳۲ - پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان

شناسایی و دستگیری سارق شیک پوشی که به بهانه اتمام سوخت سرقت می‌کرد

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: فردی با ظاهری آراسته و در دست داشتن یک قوطی ۴ لیتری در کنار خیابان‌ها به بهانه اتمام سوخت می‌ایستاد و با سوار شدن در خودروی رانندگان خانم وسایل قیمتی آنها را به سرق می‌برد؛ این فرد توسط ماموران دستگیر شد.

به گزارش اصفهان شرق، سرهنگ حسن یاردوستی با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وصول چندین گزارش مبنی بر اینکه فردی با ظاهری آراسته و در دست داشتن یک قوطی ۴ لیتری در کنار خیابان‌ها می‌ایستد و به بهانه اتمام سوخت از رانندگان خانم تقاضای انتقال او به جایگاه سوخت را می‌کند و در بین راه کیف پول، گوشی تلفن همراه، اسناد و مدارک وهر گونه اموال با ارزش داخل خودروی آنها را سرقت می‌کند و متواری می‌شود، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۶ اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: این فرد سارق خودروهایی که راننده آنها خانم بوده را به‌عنوان طعمه قرار می‌داده که مالباختگان با حس انسان دوستی و عمل خیر اقدام به انتقال وی کرده که در مسیر انتقال سارق با شیوه و شگرد خاصی حواس راننده را پرت و نقشه خود را عملی می‌کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان ادامه داد: ماموران با دریافت مشخصات ظاهری این فرد شیاد و به کارگیری تیم‌های گشتی محسوس و نا محسوس، سرانجام وی را که با قوطی ۴ لیتری و ظاهری شیک کنار خیابان ایستاده بود مشاهده می‌کنند.

وی بیان کرد: سارق که در صدد تکرار عمل مجرمانه خود با شیوه و مهارت خاص خود بود با مشاهده ماموران سعی در فرار داشت که ماموران بلافاصله وارد عمل شدند و او را دستگیر کردند.

سرهنگ یاردوستی گفت: متهم که فردی ۳۷ ساله بود تاکنون به سرقت از ۵ نفر به این شیوه اعتراف کرده که این پرونده در دست بررسی است.

وی از تحویل متهم به پلیس آگاهی اصفهان خبر داد و از شهروندان خواست: اگر با این شیوه مورد سرقت قرار گرفته‌اند برای بررسی موضوع به پلیس آگاهی اصفهان مراجعه کنند.

انتهای پیام/تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.