سرویس: اخبار شهرستان ۱۱:۱۹ - جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶

بخشدار جرقویه علیا در گردهمایی دهیاران:

دهیاران به آسیب های اجتماعی و برنامه های فرهنگی سطح توجه کنند

بهزادفر بخشدار جرقویه علیا گفت: دهیاران نباید فقط به فکر طرح های عمرانی باشند بلکه باید به آسیب های اجتماعی، برنامه های فرهنگی روستا نیز نظارت ویژه کنند.

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق، آخرین گردهمایی دهیاران جرقویه علیا در سال ۹۶ در ساختمان دهیاری روستای کمال آباد با حضور بخشدار، اعضای شورای اسلامی، دهیاران منطقه، عضوشورای عالی استانهای کشور برگزار شد.

حسین بهزادفر با بیان اهداف این گردهمایی اظهار کرد: گردهمایی دهیاران هر دو ماه یکبار در یک روستا تشکیل و در این جلسات دهیاران از اقدامات یکدیگر در روستاهای مربوطه آگاه خواهند شد.

بخشدار جرقویه علیا یکی دیگر از اهداف این گردهمایی را استفاده از تجربیات همدیگر در آبادانی روستاها عنوان کرد و افزود: حس رقابت سالم در بین مسئولان می تواند به آبادانی و پیشرفت مناطق کمک شایانی کند.

عضور شورای عالی استان های کشور نیز با اشاره به نقش دهیاران در آبادانی و سازندگی روستاها خاطرنشان کرد: دهیاران با همکاری و تعامل می توانند در آبادانی و پیشبرد طرح های روستا ها نقش اساسی را داشته باشند ولی امروزه این افراد از نظر امنیت شغلی با مشکل مواجه هستند و امنیت شغلی مشخصی ندارند.

حسنعلی مبینی نژاد با بیان اینکه امروزه دهیاران ما از افراد تحصیل کرده می باشند گفت: دهیاران خود می توانند طرح های روستای خود را عملیاتی کنند و باید امنیت شغلی آنها نیز مشخص شود که ما این موضوع را در جلسه شورای عالی استان ها مطرح کردیم که امید واریم این موضوع به تصویب نهایی برسد.

انتهای پیام/ احمد صادقی

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.