سرویس: اجتماعی ۱۱:۱۰ - یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶

رئیس شورای شهر اصفهان:

حق‌آبه کشاورزان اصفهان فراموش‌شدنی نیست/ صرفه‌جویی در مصرف آب جدای توزیع حق‌آبه‌ها است

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان این که حق‌آبه کشاورزان اصفهان فراموش‌شدنی نیست، گفت: حق‌آبه باید در هر شرایطی ادا شود و با مطرح کردن مسائلی همچون صرفه‌جویی آب توزیع حق‌آبه‌ها به فراموشی سپرده نشود.

به گزارش اصفهان شرق، فتح‌اله معین صبح امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: در ایام ولادت حضرت زهرا(س) قرار داریم که در هفته گذشته و روز گذشته نیز برنامه‌های متنوعی در بزرگداشت مقام زن در جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

وی افزود: جا دارد از محضر ۲ تن از بانوانی که در شورای اسلامی شهر اصفهان فعالیت دارند نیز تقدیر کنم که بخشی از مدیریت شورای شهر اصفهان را بر عهده دارند و توانسته‌ایم از تلاش‌های آنان بهره‌مند شویم؛ امیدوارم حضور آنان بیش از پیش تأثیرگذار باشد و برای آنان آرزوی توفیق داریم.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: خانم شکرانی شهردار منطقه یک اصفهان نخستین بانویی است که مسؤولیت یکی از نواحی شهرداری اصفهان را برعهده دارد که حضور این بانو در مجموعه مدیریت شهری اصفهان را مغتنم می‌دانیم؛ جمعی از نمایندگان رسانه‌ها که در جلسات علنی شورا حضور دارند نیز از بانوان هستند که این امر نیز مایه مباهات است.

وی با بیان این‌که شورای اسلامی شهر اصفهان تنها یک جلسه دیگر تا پایان سال خواهد داشت، خاطرنشان کرد: امیدواریم سال آینده سالی پرخیر و برکت برای همه مردم شهر اصفهان باشد.

معین اذعان داشت: امیدوار بودیم که در سال جاری افزایش بارندگی در شهر اصفهان داشته باشیم ولی این امر حاصل نشد و امیدواریم با برنامه‌ریزی مسؤولان آب منطقه‌ای اصفهان، سال آینده امکان تأمین آب شرب را داشته باشیم.

وی با اشاره به نطق خود در جلسه علنی هفته گذشته شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: هفته گذشته ما اعلام کردیم که ابتدا حق‌آبه مردم اصفهان را تحویل دهید و بعد از آنان بخواهید صرفه‌جویی کنند که امیدواریم این امر نیز محقق شود.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان این‌که اگر سال‌های سال بگذرد، حق‌آبه کشاورزان اصفهان فراموش‌شدنی نیست، یادآور شد: حق‌آبه و این دِین باید در هر شرایطی ادا شود و امیدواریم با مطرح کردن مسائلی همچون صرفه‌جویی آب توزیع حق‌آبه‌ها به فراموشی سپرده نشود.

وی ضمن تقدیر از آمادگی دستگاه‌های مختلف برای پذیرش مسافران نوروزی تأکید کرد: امیدوارم همه هم‌وطنانی که اصفهان را به عنوان مقصد سفر نوروزی خود انتخاب می‌کنند، ایام خوشی را در این شهر بگذرانند و به شهر خود بازگرداندند.

معین در پایان با تقدیر از همراهی رسانه‌هایی که در طول سال در جلسات علنی شورای اسلامی شهر حضور یافته و اخبار را پوشش دادند تقدیر کرد و عنوان داشت: امیدوارم همراهی رسانه‌ها با شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه پیدا کند.

انتهای پیام/فارس

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.