سرویس: دسته‌بندی نشده ۱۱:۰۱ - دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۳

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

اصفهان در اجرای طرح آرامش بهاری ممتاز بود

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: در طرح آرامش بهاری تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و تقویت باورهای دینی از اهداف کار دنبال شد.

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق از ورزنه: حجت الاسلام صادقی مدیر کل اوقاف استان اصفهان در بازدید از امامزاده میر زین العابدین شهر ورزنه پیرامون طرح نوروزی آرامش بهاری سال ۹۳ و همچنین برگزاری مراسم سوگواری یاس نبوی در ایام شهادت حضرت زهرا(س) گفت: طرح ملی آرامش بهاری به صورت همزمان در سراسر کشور از ۲۸ اسفندماه تا ۱۵ فروردین ماه برگزارگردید.

مدیرکل اوقاف اصفهان با توجه به موفقیت اصفهان در اجرای طرح بهاری بیان نمود: اصفهان در اجرای طرح آرامش بهاری یکی از استانهای برتر و ممتاز کشور بوده است و هدف از اجرای طرح آرامش بهاری تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و استفاده از ظرفیت تعطیلات نوروز در تقویت باورهای دینی و مذهبی، ارتقای سطح فکری زائرین و مسافرین نوروزی، تبلیغ و ترویج سنت های اصیل اسلامی در عید و خدمت رسانی مطلوب برای ایجاد رضایت و علاقه مندی زائرین و مسافرین نوروزی بقاع متبرکه می باشد.

این مقام مسئول ضمن ارائه گزارش ازاجرای سوگواری یاس نبوی و طرح آرامش بهاری در بخش بن رود و شهر ورزنه از دست اندرکاران اجرای طرح یاس نبوی بقاع متبرکه تقدیر و تشکرنمود.

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.