سرویس: اجتماعی 14:11 - چهارشنبه 09 اسفند 1396

نوروز 97 پای سفره هفت‌سین ارباب باشید

سفر نوروزی عتبات دانشجویی بدون وثیقه همراه با وام

ستاد دانشجویی عتبات عالیات استان اصفهان در ایام تحویل سال و نوروز 97 برنامه ویژه اعزام دانشجویی عتبات عالیات را همراه با مجوز خروج از کشور و اعطای وام قرض‌الحسنه برگزار می‌کند.

به گزارش اصفهان شرق، ستاد دانشجویی عتبات عالیات استان اصفهان در ایام تحویل سال و نوروز 97 برنامه ویژه برادران دانشجو با عنوان «اعزام دانشجویی عتبات عالیات» را برگزار می‌کند.

ثبت نام در این سفر با صدور مجوز خروج از کشور همراه است که کار را برای سفر هر چه راحت‌تر دانشجویان فراهم کرده است  تا مجبور نباشند مقدار زیادی از زمان خود را برای کارهای زمان‌بر اداری به منظور اخذ مجوز خروج از کشور صرف کنند و وثیقه نقدی را به امانت بگذارند.

همچنین اقدام شایسته دیگری که انجام شده است پرداخت وام قرض‌الحسنه به افراد واجد شرایط است که البته ظرفیت این وام و شرکت‌کنندگان محدود بوده و درخواست شده است تا افراد علاقه‌مند هر چه سریع‌تر در این سفر ثبت نام کنند؛ گفتنی است هزینه برآورد شده برای این سفر یک میلیون تومان است.

دانشجویانی که علاقه‌مند هستند تا نوروز امسال را در کنار ارباب سال، تحویل کنند، می‌توانند برای ثبت نام به وب سایت www.esfatabat.com مراجعه کرده و به صورت اینترنتی ثبت نام کنند؛ کاروان دانشجویی عتبات عالیات نوروز 97 به صورت زمینی بوده و زمان حرکت این سفر 25 اسفند 96 بوده و زمان بازگشت به ایران 5 فروردین 97 بیان شده است.

مهلت ثبت نام در این سفر معنوی تا پایان تکمیل ظرفیت عنوان شده است؛ علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس کانال تلگرامی ستاد دانشجویی عتبات عالیات استان اصفهان به نشانی @esfatabat مراجعه کنند.

در رابطه با کسب مجوز خروج از کشور، آن دسته از دانشجویانی که دارای معافیت تحصیلی هستند (سربازی نرفته‌اند و معافیت دائم هم ندارند)، باید هرچه سریع‌تر جهت تکمیل فرم تعهد مجوز خروج از کشور، همراه با یک نفر ضامن، به دفتر ستاد دانشجویی عتبات مراجعه کنند.

تنها شرط ضامن زائر عتبات این است که در بازه سفر، خارج از کشور نباشد و مدارک مورد نیاز این سفر اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی خود و ضامن است؛ نشانی دفتر ستاد دانشجویی عتبات عالیات اصفهان، خیابان شهید مطهری، جنب هنرستان هنرهای زیبا، ناحیه بسیج دانشجویی، دفتر ستاد دانشجویی عتبات عالیات است.

انتهای پیام/فارس

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.