سرویس: اجتماعی ۱۱:۰۵ - سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۲

یادواره ی شهدای منطقه براآن جنوبی و کراج

پیوندی به رنگ حماسه در یادمان شهدای براآن جنوبی و کراج

مراسم تجلیل از خانواده ی شهدای همزمان با یادواره ی شهدای منطقه براآن جنوبی و کراج در شب میلاد امام رضا (ع) برگزار شد.

SAM_1144

به گزارش اصفهان شرق به نقل از صاحب: یادواره ی شهدای منطقه براآن جنوبی و کراج با حضور خانواده ی شهدای منطقه ، فضل الله کفیل فرماندار اصفهان و هیئت همراه  در مرکز دهستان دشتی همراه با برنامه ی روایت حماسه برگزار شد.

فضاسازی ابتدای ورود به یادواره و فانوس های روشنی که به یاد شبهای سنگر شعله میکشید، نشان از تبلور یاد شهدا در بین جوانان و فعالان منطقه داشت و برگزاری نمایشگاه فرهنگی در انتهای مکان برگزاری یادمان با هدف بیداری نسل جوان درجنگ فرهنگی یکی از ابتکارات جوانان منطقه  در پیش برد اهداف اجتماعی این نسل بود.

SAM_1164

نماز جماعت مغرب و عشا به امامت حجت الاسلام داستانی در محل یادواره اقامه شد. شروع مراسم همزمان با قرائت کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی بود.

در ادامه محمودی راوی دفاع مقدس از دورانی سخن گفت که نماد حق و ایستادگی بود، وی افزود: بنده نوجوان سیزده ساله ای بودم که با عشق به جبهه رفتم و اگر از شهدایی که این یادواره را برای آنها برگزار کرده اید، بپرسید چه جمله ای می خواهند برایمان بازگو کنند، مطمئنا می گویند ما برای این به شهادت رسیدیم که امام خمینی شهید نشوند و این حرف می بایست مصداق زمان الان ما در جنگ فرهنگ و اندیشه و دفاع از رهبر انقلاب باشد.

SAM_1186

محمودی در ادامه به ذکر خاطرات دفاع مقدس خود با بیانی شیوا و جذاب پرداخت.

در ادامه ی برنامه به مناسبت میلاد امام هشتم پخش مستقیم از حرم امام رضا در معرض دید همگان قرار گرفت و مداح اهل بیت صلواتی ،  به مولودی خوانی در وصف آقا پرداخت.

لازم به ذکر است دکتر مقتدایی نماینده ی مردم اصفهان در مجلس دقایقی را در باب تبریک میلاد و پیگیر بودن مسائل مردم شرق اصفهان با مردم صحبت کرد.

پایان بخش مراسم تجلیل از خانواده ی شهدا اهدای هدیه با نماد دفاع مقدس بود که توسط فرماندار و بخشدار بخش مرکزی به عزیزان داده شد.

SAM_1208

گزارش تصویری یادواره: کلیک کنید

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.