سرویس: اخبار شهرستان ۰۰:۴۳ - دوشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۶

امام جمعه شهر اژیه:

دشمن بدون شلیک حتی یک گلوله، به دنبال کمرنگ کردن اسلام است/ نفوذ، اولویت زنان جامعه را به سمت ورزشگاه بُرد!

حجت الاسلام حجتی فرد امام جمعه شهر اژیه گفت: دشمن با نفوذ فرهنگی خود، به خوبی اولویت زنان جامعه را به سمت برداشتن حجاب و حضور در ورزشگاه تغییر داد.

حجت الاسلام امیر حجتی فرد در گفتگو با اصفهان شرق، با اشاره به اینکه عده ای به دنبال ایجاد شبهه برای زیر سوال بردن حجاب هستند، اظهار کرد: برای درک این مطلب کافیست نگاهی اجمالی به تاریخ فتح اندلس توسط مسلمان و نفوذ اسلام در قلب اروپا و سپس باز پس گیری اندلس به وسیله ایجاد فرهنگ بی حیایی، بی غیرتی و لاابالی گری نسبت به مسائل دینی و ناموسی داشته باشیم.

امام جمعه شهر اژیه افزود: چرایی ایجاد شبهات پیرامون حجاب این است که هنگامیکه حجاب تبدیل به یک مطلب بیهوده و پیش پا افتاده برای عده ای محدود شود، فرهنگ بی حیای در بین زنان و بی غیرتی در بین مردان رواج پیدا کرده و نسبت به ناموس، دین و وطن بی قید خواهند شد.

وی گفت: به دنبال بی قیدی خانواده ها، ضعف اراده جوانان سبب می شود و دشمنان اسلام و کشور اسلامی ایران، بدون شلیک حتی یک گلوله ایران و اسلام را از درون نابود می کنند.

حجت الاسلام حجتی فرد به وظیفه متولیان فرهنگی در جامعه اشاره و تاکید کرد: متولیان فرهنگی باید با استفاده از رسانه های گروهی به طرق مختلف و با بهره گیری از اساتید مجرب و سخنرانان توانا نسبت به پاسخگویی شبهات مربوط به حجاب به طرق عقلی و نقلی، جواب های خوب و مستدل ارائه کرده و از برخوردهای دفع کننده از جوانان دوری بجویند.

وی خاطرنشان کرد: قوای امنیتی و انتظامی با دشمنان و مغرضین در فضای مجازی و سایر مکان ها و رسانه های معاند برخورد لازم و قاطع را انجام دهند و در این جامعه ضرورت امر به معروف و نهی از منکر احساس می شود.

امام جمعه شهر اژیه با اشاره به اینکه چگونه دشمن به راحتی اولویت جوانان را به سمت برداشت پوشش و حضور در ورزشگاه تغییر داد، تصریح کرد: دشمن با نفوذ فرهنگی خود، به خوبی اولویت زنان جامعه را به سمت برداشتن حجاب و حضور در ورزشگاه تغییر داد و در این رابطه ضعف قوای فرهنگی، حوزه های علمیه و دانشگاه ها، مدارس و وزارت فرهنگ و ارشاد مشهود است.

انتهای پیام/ اصفهان شرق

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.