سرویس: سیاسی ۱۳:۱۳ - جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶

کارنامه سیاه منافقین

منافقین، از انقلاب تا اغتشاش/ داعشی‌های دهه ۶۰

پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود که گروهک تروریستی منافقین اقدامات خرابکارانه خود علیه نهال انقلاب را آغاز کرد.

به گزارش اصفهان شرق، طی روزهای اخیر مریم رجوی سرکرده خارج‌نشین گروهک تروریستی منافقین در مصاحبه با روزنامه وابسته به آل‌سعود در اظهاراتی اعلام کرد که  آشوب های دی‌ماه ۹۶ در ایران کار این گروهک تروریستی بوده است؛ نکته قابل توجه این است که اقدامات اخیر؛ اولین خرابکاری این گروهک خود فروخته  غربی نبوده، بلکه  فعالیت‌های منافقین قدمتی به اندازه عمر انقلاب اسلامی دارد که تا امروز ادامه یافته است.

سختی‌های انقلاب اسلامی در دهه اول عمر خود

نگاهی گذرا به تاریخ نشان می‌دهد که اوج خرابکاری منافقین به  دهه  ۶۰ باز می‌گردد؛ دهه ای که  برای بسیاری از مردم کشور یادآور دوران سخت  جمهوری اسلامی است که در آن  اتفاقاتی زیادی  از جمله جنگ تحمیلی  تا ناآرامی‌ها در برخی نقاط کشور و  ایجاد  شبکه  ترور که بزرگان بسیاری چون رجایی‌ها، بهشتی‌ها و باهنرها را از ما گرفت،  در آن رخ داده است.

سازمان مجاهدین  خلق پیش از انقلاب  فعالیت های ضد رژیم  پهلوی انجام  می‌داد، اما  پس از اختلافات  داخلی در این  گروه  و انحرافات برخی از سرکرده های آن؛ این گروهک تروریستی خط  مشی خود را تغییر داده  و با  انحرافاتی که در آن ایجاد شد ایدئولوژی مارکسیستی کمونیستی در پیش گرفت.

این گروهک تروریستی پس پیروزی انقلاب علم مخالفت با مردمی ترین انقلاب تاریخ را برافراشت، زیرا اعتقادات  اسلامی  را مناسب برای اداره اجتماع  نمی دانست؛ کار به جایی رسید که منافقین تنها  به مخالفت نظری بسنده نکرد و با مشاهده این موضوع که در بین مردم جایگاهی ندارند، در ۳۰  خرداد سال  ۶۰  به  طور رسمی مبارزه  مسلحانه  با  نظام نوپای جمهوری اسلامی را آغاز کرد.

منافقین، از انقلاب تا اغتشاش/ داعشی‌های دهه 60

ترور عناصر انقلابی و مردم، خط مشی اصلی منافقین

ترور افرادی همچون  آیت الله  مدنی نماینده  امام خمینی در تبریز ( شهید محراب)، شهید آیت الله  دستغیب ( شهید محراب) نماینده  ولی فقیه  در استان  فارس، آیت الله  صدوقی امام  جمعه  مردم یزد، آیت الله  اشرفی اصفهانی، بمب گذاری در دفتر حزب جمهوری اسلامی که  منجر به  شهادت  شهید بهشتی و ۷۲ تن  از یارانش شد، انفجار دفتر نخست  وزیری که  منجر به  شهادت  افرادی همانند شهید رجایی رئیس جمهور وقت و شهید باهنر نخست  وزیر وقت شد؛  نمونه ای کوچک  از جنایت های بی رحمانه گروهک تروریستی منافقین  است.

مردم تهران هرگز جنایت های افرادی همانند  آرام گفتاری عضو منافقین که خود را  بین مردم  منفجر کرد از یاد نبرده اند، جنایتی که به شهادت و زخمی شدن  جمعی از  مردم بی گناه منجر شد؛ به شهادت رساندن عشایر غیور کرمانشاه و مردم  انزلی نیز تنها لکه ای کوچک از کارنامه سیاه این جنایتکاران  بزرگ  است؛ گفته  شده بیش از ۱۲  هزار نفر به دست  منافقین ترور شده اند، اما  جالب آنجاست که در سایر ترورها نیز ردپای این گروهک تروریستی  وجود دارد.

ملکی///

کارنامه سیاه منافقین در جنگ

خیانت های منافقین  تنها به ترور مردم بی گناه خلاصه  نشد، بلکه  در طول  جنگ  تحمیلی نیز با  نفوذ در برخی از ارگان  و  به  عنوان  ستون پنجم  به دشمن  اطلاعات می‌دادند؛ در طول تاریخ  ۲۵۰۰ ساله ایران بی سابقه  است که  ایرانی ها  این چنین به  کشور خود  خیانت  کرده  و باعث کشتار هموطنان خود  شوند، البته  نام  نهادن  ایرانی بر چنین حیواناتی جفایی بر ایران  و تمامی ایرانی ها است.

در ابتدای جنگ  موضع  منافقین،  محکوم  کردن حمله رژیم  بعث به  ایران  بود که  فریبی بیش نبود؛ گروهک منافقین  در اعلامیه های اولیه خود ضمن محکوم کردن تجاوز عراق، حضور نیروهای خود در جبهه های جنگ را منوط به خواست مقامات کشور دانست. با این همه، منافقین با گذشت هفت روز، در اطلاعیه دیگری از حضور نیروهای خود در جبهه های جنگ خبر داد. کم تر از یک ماه از آغاز جنگ نگذشته بود که دادستان انقلاب اسلامی آبادان ۴۱ نفر از اعضای این گروهک را به اتهام جاسوسی بازداشت کرد؛ این گروهک تروریستی نه  تنها از  حمله عراق  ناراحت  نشد، بلکه آن را وسیله برای تضعیف کردن حکومت می‌دانست.

ملکی///

در کشاکش جنگ تحمیلی، رژیم بعث عراق تعداد ۱۷ پایگاه برای منافقین ایجاد کرد که مهم ترین آنها قرارگاه اشرف بود. از جمله اقدامات منافقین کوردل  برای خوش خدمتی به صدام و در داخل  ایران ترور فرماندهان و افراد تاثیرگذار جنگ، جاسوسی از اطلاعات نظامی، تبلیغات مسموم علیه جنگ و نظام بین مردم و کمک به شنود مکالمات در جبهه ها بود؛ اما آنها با وجود حمایت از سوی رژیم  بعث عراق نتوانستند  بیش از دو عملیات  نظامی علیه  ایران  انجام  دهند.

منافقین در اولین  عملیات خود  به نام آفتاب در منطقه شوش با متحمل شدن  خسارت های فراوان شکست  مفتضحانه ای را متحمل شدند و دومین عملیات را که فروغ  جاویدان می‌نامیدند با شکستی به مراتب سنگین تر به پایان رساندند. حمله گروهک کوردل منافقین در شکست مرصاد زمانی رخ داد که شش روز بیشتر از توافق  بین  عراق  و ایران مبنی بر پایان جنگ نمی‌گذشت. منافقین در این عملیات شعار مهران تا  تهران  در سه  روز را سر می‌دادند که در کمین نیروهای ایرانی گیر افتاده و زمین گیر شدند ؛ کسانی که  شعار از مهران تا  تهران  را  در سه  روز سر می‌دادند، بیش از ۲۵۰۰ تن  تلفات  دادند و اکنون ۴۰ سال است که قرار است به تهران برسند!

ملکی///

 حمایت  منافقین از فتنه  گران ۸۸

پس از انتخابات  سال ۸۸ بود که عده ای با  بی بصیرتی خود علیه  آرای مردمی برخاستند و کشور را به آشوب کشاندند؛ کسانی‌که همواره  یک  قدم از انقلاب عقب بوده اند و این بار نیز آب در آسیاب  دشمن  ریخته  و فضای کشور را  ملتهب کردند. منافقین  با مشاهده چنین وضعیتی به حمایت از اغتشاشگران برخاستند، مریم  رجوی سرکرده این گروهک تروریستی در اظهاراتی به  نقش این سازمان در فتنه  ۸۸ اعتراف کرد و خواستار حمایت همه جانبه از آن شد.

دشمنان  انقلاب و مردم که به خیال خام خود درصدد براندازی نظام بودند، غافل از اینکه این انقلاب از دل مردم  به  وجود آمده است. مریم سنجابی از اعضای جدا شده از سازمان منافقین در مورد اهداف مسعود رجوی پس از صدور دستور تشکیلاتی برای به آشوب کشاندن تهران در فتنه ۸۸ می‌گوید: «هدف، به خشونت کشاندن و ملتهب کردن فضای جامعه و مختل کردن روند انتخابات بود. رجوی به دنبال ایجاد فضای ناآرام و ناامنی برای مردم بود. او در یکی از پیام‌های داخلی‌اش به صراحت گفت: از خشونت و اینکه جو سیاسی ایران به سمت خشونت و سخت‌تر شدن برود و تعدادی هم کشته شوند نترسید.

منافقین، از انقلاب تا اغتشاش/ داعشی‌های دهه 60

موج سواری بر اعتراضات به حق مردم

در دی ماه سال جاری بود که مردم نسبت  به  شرایط اقتصادی کشور گله مند  بودند و  با راهپیمایی خواستار شنیدن گله مندی اقتصادیشان  توسط مسئولان شدند، اما متاسفانه دشمنان انقلاب و نظام با انحراف اعتراضات سعی کردند آن را به وسیله ای برای مقابله با نظام تبدیل کنند؛ زمانی که مردم چنین انحرافی را مشاهده کردند، خط خود را از آشوبگران جدا و دوباره در راهپیمایی هایی، حمایت قاطع خود را از نظام اعلام  کردند، اما  در این بین سازمان منافقین با ایجاد آشوب هایی سعی بر وارد کردن ضربه هایی بر  پیکر واحد ایران داشت.

با این شرایط ملت ایران  با به راه انداختن راهپیمایی‌هایی تماشایی جواب دندان شکنی به آنان و تمامی دشمنان انقلاب داد؛ مریم رجوی سرکرده گروهک منافقین در مصاحبه  ای با  روزنامه  عکاظ عربستان  اینگونه  می گوید: اغتشاشاتی که ماه گذشته در ایران رخ داد، محصول کار «منافقین» بود.

وی ادامه داد: طبیعتاً، آنچه در ایران رخ می‌دهد،کار شبکه‌های مجاهدین خلق در شهرهای مختلف است؛ سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اظهاراتی  از آموزش دیدن  بسیاری از فتنه گران توسط ضد انقلاب و منافقین خبر داد.

منافقین، از انقلاب تا اغتشاش/ داعشی‌های دهه 60

حمایت همیشگی آل سعود از منافقین

درماندگی عربستان در برابر جبهه مقاومت و شکست های مفتضحانه داعش و هم قطارانش که این کشور از حامیان اصلی آنها  بود؛ منجر شد تا عربستان  سعودی با  حمایت از منافقین به مقابله با ایران بپردازد؛ حضور ترکی الفیصل رئیس سابق سازمان اطلاعات عربستان از تاثیرگذارترین شاهزادگان سعودی در نشست سالیانه منافقین در پاریس و اعلام حمایت این شاهزاده از منافقین نشان از دشمنی عمیق آل سعود با ملت ایران دارد.

حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی از منافقین

آمریکا در طول تاریخ نشان داده که اصلی ترین دشمن ملت ایران بوده و هست و همواره از گروهک تروریستی منافقین حمایت کرده و مقامات واشنگتن در اظهار نظر های مختلف بر آن تاکید کرده اند؛ در همین راستا بود که کنگره آمریکا از دولت عراق  خواست تا  برای جبران خسارت هایی که به ۲۷۰۰ عضو گروهگ تروریستی منافقین در دو اردوگاه اشرف و لیبرتی (داخل عراق) وارد شده است، مبلغ  ۶۰۰ میلیون دلار به عنوان غرامت به اعضای این گروه تروریستی بدهد.

رژیم  صهیونیستی نیز با حمایت های مالی از این  گروهک تروریستی پشتیبانی می‌کند. روزنامه انگلیسی ایندیپندنت در گزارشی نوشت ” گروهک تروریستی منافقین کمک‌های مالی و تسلیحاتی خود را از عوامل سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی (موساد) دریافت می کند و ترور دانشمندان هسته‌ای ایران به وسیله همین کمک‌ها صورت گرفته است.

منافقین، از انقلاب تا اغتشاش/ داعشی‌های دهه 60

“همچنین روزنامه  اسرائیلی هاآرتص نوشت : اعضای منافقین در خاک آمریکا آموزش دیده اند و اسرائیل نیز بودجه عملیات آنها بر ضد حکومت ایران را تأمین می کرده است؛ هوارد دین رئیس سابق حزب دموکرات آمریکا در اظهاراتی گفت: “ما به مجاهدین خلق مدیون هستیم و به آنها وعده دادیم که  حفاظتشان  کنیم و این واضح است که اینها تروریست نیستند”.

آنچه داعش و گروهک های تروریستی بر سر مردم کشورهای منطقه آوردند؛ در برهه ای از زمان منافقین برای مردم ایران رقم زدند؛ پوست کندن بدن تا زنده به گور کردن کودکان از اقدامات وحشیانه این گروهک  تروریستی بود؛ امروز کسانی از آزادی مردم  ایران صحبت می‌کنند که در سال های گذشته جان بسیاری از کودکان و زنان  و بی گناه را گرفته اند، کسانی که  در جنگی جهانی که  رژیم  جنایتکار بعث عراق علیه  ملت  ایران  به  راه  انداخت با  صدام هم‌پیمان شدند.

باید از مریم رجوی پرسید شمایی که دستتان تا آرنج  به خون ملت  ایران  آغشته  است، با چه رویی از آزادی و دموکراسی صحبت  می کنید!؟ کشورهایی حامی شما هستند که نمی دانند انتخابات چیست، اما در جمهوری اسلامی ایران هر سال حداقل  یک  انتخابات  برگزار می‌شود ، شما نباید از دموکراسی صحبت کنید؛ شمایی که حتی برای افراد گروه خودتان حداقل حقوق را نیز قائل نیستید.

هر روز اعضای جدیدتری که  از جهنم منافقین فرار کرده اند  پرده  از جنایات های این گروه برمی دارند و عمق فاجعه منافقین را بیشتر می کنند. حال همین تروریست ها دم از حقوق بشر می زنند! این  الفاظ تنها  برای چندین  نفر  مرید چشم و گوش بسته خود منافقین زیباست، نه  برای مردم  ایران که در کشوری آزاد و دارای دموکراسی کامل زندگی  می کنند و برای امنیت امروز خود بالغ بر ۳۰۰هزار شهید تقدیم کردند.

انتهای پیام/خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.