سرویس: تولیدی ۰۰:۲۴ - چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) در جشنواره مالک اشتر بسیج:

مردم شرق اصفهان هوشیارانه در دفاع از انقلاب عمل می کنند

سردار فدا جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: مردم شرق اصفهان فهیم و انقلابی بوده و به نفع نظام اسلامی و در دفاع از انقلاب، هوشیارانه عمل می کنند.

به گزارش اصفهان شرق، جشنواره مالک اشتر سپاه ناحیه امام علی(ع) عصر امروز با معرفی رده های برتر با حضور جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان، به کار خود پایان داد.

سردار مجتبی فدا در این جلسه ضمن گرامی داشت ایام الله دهه فجر به نقش آفرینی امام خمینی(ره) اشاره و گفت: فرماندهی امام خمینی(ره) در صحنه و هدایت های ایشان در دهه فجر 57 خودش را به خوبی نشان داد و 39 سال قبل و در این دهه، ورق سرنوشت کشور به سمت اسلام چرخید و انقلاب در 22 بهمن 57 به پیروزی رسید.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه دشمن هیچ گاه دست از توطئه چینی برنخواهد داشت، افزود: حرکت پرشور انقلاب و برکت حضور امام راحل، طومار شاهنشاهی را بر باد داد ولی باید دانست که توطئه چینی دشمنان بر علیه انقلاب همیشه ادامه داشته و دارد.

وی اظهار کرد: بعد از گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، افرادی در قطار انقلاب مانده اند که شرایط زمان را به خوبی درک و در خط امام راحل و رهبر عظیم الشان انقلاب، ثابت قدم هستند.

سردار فدا با بیان اینکه حضور مردم در برابر توطئه‌های دشمن، نقشه‌های شوم آن‌ها را ناکام گذاشت، خاطرنشان کرد: مردم ثابت کردند که با همه مشکلات، پشتیبان نظام هستند و استراتژی نظام جمهوری اسلامی نیز، اتکا بر مردم است.

وی مردم شرق اصفهان را فهیم و انقلابی خواند و گفت: مردم شرق اصفهان فهیم و انقلابی بوده و به نفع نظام اسلامی و در دفاع از انقلاب، هوشیارانه عمل می کنند.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با تشکر از رده ها و معاونت های برتر سپاه ناحیه امام علی(ع) اصفهان از تلاش های مستمر آنها به منظور ارتقای جایگاه بسیج و تقویت روحیه جهادی در بین جوانان قدردانی کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع) در این جلسه با اشاره به فرامین گهربار رهبر معظم انقلاب در رابطه با خصوصیات مالک اشتر گفت: ولایتمداری، عزم راسخ، احساس مسئولیت و آمادگی برای مجاهدت، شجاعت و قدرت فرماندهی، تواضع و تقوا از جمله خصوصیات مالک اشتر است و بسیجیان باید مالک را الگوی خود قرار دهند.

سرهنگ حسن عجمی با اشاره به اهداف جشنواره افزود: اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب، ایجاد رقابت سالم و ارتقاء سطح کیفیت برنامه های بسیج و حلقه های صالحین از جمله اهداف جشنواره مالک اشتر است که به خوبی دنبال می شود.

به گزارش اصفهان شرق، به همت اشراف فرماندهی سپاه ناحیه امام علی(ع) اصفهان، جشنواره مالک اشتر با حضور بسیجیان و رده های برتر برگزار شد.

در این جشنواره با توجه به ارزیابی عملکرد سال ۹۵ رده های صفی و ستادی از برترین پایگاه ها، حوزه ها، بسیج اقشار و معاونت ها تجلیل شد.

معرفی برترین و موفق ترین رده های سپاه و بسیج به صورت سالانه و با انگیزه ایجاد رقابت و الگو سازی بین رده ها از اهداف این جشنواره است همچنین نو آوری در اجرای برنامه ها، نگاه های بلند مدت و الگوهای جهادی از ملاک ها رده های برتر بوده است.

لازم به ذکر است این جشنواره به صورت ناحیه ای و پس از شناسایی افراد برتر به صورت کشوری برگزار می شود.

انتهای پیام/ اصفهان شرق

 

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.