سرویس: اجتماعی ۲۲:۰۴ - سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶

مسئول کانون بانوان کوهپایه:

کانون بانوان کوهپایه نیاز به تخصیص فضای اختصاصی دارد

مسئول کانون بانوان کوهپایه گفت: با توجه به لحاظ ساختار اجتماعی و محرومیت منطقه و نبود باغ بانوان و سالن ورزشی مخصوص بانوان و… نیاز به تخصیص فضای اختصاصی برای کانون احساس و توجه مسئولین را می‌طلبد.

به گزارش اصفهان شرق از اصفهان، بتول خراطی پیش از ظهر امروز در همایش انقلاب و منزلت زن با تبریک فرا رسیدن دهه فجر، اظهار کرد: کانون فرهنگی اجتماعی زنان بخش کوهپایه به عنوان اولین کانون بانوان در شرق اصفهان تحت عنوان کمیسیون بانوان بخش کوهپایه تشکیل شد.

وی با اشاره به مساعدت‌های صورت گرفته از مسئولین، افزود: فعالیت کانون در برپایی جلسات هم‌اندیشی، برپایی کارگاه‌ها و کلاس‌های هم اندیشی و… صورت گرفته است.

مسئول کانون بانوان کوهپایه با تشکر از مسئولین قبلی کانون، تصریح کرد: یکی از مشکلات اساسی کانون بانوان در بخش کوهپایه عدم بهره‌مندی از فضای ثابت و مختص برای کانون است.

خراطی در ادامه گفت: این خانه به دوشی و مستاجر بودن اتلاف وقت، اسیب به وسایل اندک کانون، و عدم ایجاد شرایط برای برنامه‌ریزی برای انجام برنامه‌ها را ایجاد می‌کند.

وی با اشاره به نقش بانوان به عنوان نیم حساس و تاثیرگذار جامعه، خاطرنشان کرد: با توجه به لحاظ ساختار اجتماعی و محرومیت منطقه و نبود باغ بانوان و سالن ورزشی مخصوص بانوان و… نیاز به تخصیص فضای اختصاصی برای کانون احساس و توجه مسئولین را می‌طلبد.

 

انتهای پیام/ جمشید حسینی جزه

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.