سرویس: اجتماعی » حوادث ۱۰:۳۱ - چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۳

مجری طرح شرکت ایده پردازان عصر پاسارگارد

افتخار ما کاهش تلفات جاده ای می باشد

مدیر عامل شرکت ایده پردازان عصر پاسارگاد گفت: اهداف ما در بر قراری20 ایستگاه امنیت و سلامت در سطح استان کاهش تلفات جاده ای در راستای امنیت مسافران می باشد و امسال طی برگزاری این طرح موفق بوده ایم.

 احمد رضا موسوی مدیر عامل شرکت ایده پردازان عصر پاسارگاد در گفتگو با اصفهان شرق با توجه به همکاری مثبت پلیس راه و فرمانده ناجا در برقراری ایستگاه امنیت و سلامت جاده ای اظهار داشت: این شرکت با ایجاد 20 ایستگاه امنیت و سلامت پلیس راه استان توانست نقش مثبتی را در راستای کاهش تلفات جاده ای ایفا کند و در این راه کمک های خوب فرماندهی ناجا و پلیس راه را در اجرای طرح داشتیم.

 وی با توجه به اجرای این طرح در سطح جاده ای به عدم برآورد انتظار از ارگان ها در راستای کمک در بر قراری ایستگاه های سطح جاده ای استان اشاره و افزود: انتظار ما از ارگان های متولی این کار بیشتر از این بود و عملا ارگان هایی اعم از راهداری، هلال احمر و پایانه ها ما را در بر قراری ایستگاه امنیت و سلامت به اندازه ی مورد نظر یاری نکرده و این در حالی بود که این همکاری با ناجا و پلیس راه طی مدت 5 تا 6 سال به صورت مستمر و مثبت دنبال شد.

 مدیر عامل شرکت ایده پردازان پاسارگاد از کاهش تلفات جانی تا حد صفر مطلق در برخی محور ها خبر داد و عنوان کرد: با تلاش مستمر نیروها در راستای ایستگاه، کاهش چشمگیری را در تلفات جانی و حوادث مرتبط در جاده ها داشته و خوشحالیم که در محور کاشان این کاهش به حد صفر مطلق و در محور نایین نسبت به پارسال از 10 نفر به 2 نفر کاهش تلفات جانی داشتیم که برای ما افتخار خوبی در تحقق اهداف این ایستگاه های جاده ای بوده است .

وی با اشاره به مراحل کاری این شرکت و فعالیت های مرتبط در طول سال خاطر نشان کرد: برنامه ی کاری شرکت در راستای خدمت رسانی و آموزش فرهنگ و ترافیک در دو سطح قابل اجرا می باشد و در این جهت در سطح راه با پلیس راه و در داخل شهر و رعایت راهنمایی و رانندگی با پلیس راهور همکاری مستمر را داریم .

 در ادامه مرتضی سبزیان عضو ایستگاه امنیت و سلامت به برپایی این مکان تا 24 فروردین 93 اشاره و افزود: این طرح از اول فروردین آغاز و تا 24 ادامه خواهد داشت و می توان گفت هدف پیش روی ایستگاه که کاهش تصادفات با پذیرایی از مسافران با چایی و شربت و رفع خواب آلودگی می باشد به نحو احسنت اجرا و امید واریم ادامه داشته باشد.

 وی در پایان مسافران و رانندگان وسائل نقلیه را به استراحت در طول مسیر رانندگی فراخواند و خاطر نشان کرد: هر یک ساعت رانندگی 5 دقیقه استراحت در مسیر جاده را می طلبد و این را باید مهم خواند و میبایست در جهت کاهش تلفات جانی به قوانین احترم بگذاریم .

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.