سرویس: اخبار شهرستان ۱۱:۲۰ - چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶

فرماندار در مراسم معارفه شهردار نیک آباد:

مردم شایسته بهترین خدمات هستند/ دهه فجر فرصت مغتنم برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی است

در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، حسینی به عنوان شهردار جدید شهر نیک آباد معرفی شد و رضوانی با کرسی شهرداری این شهر خداحافظی کرد.

به گزارش اصفهان شرق، فرماندار اصفهان، صبح امروز در آیین تکریم و معارفه شهردار نیک آباد از توابع بخش جرقویه سفلی، افزود: در کمیته برنامه ریزی امسال، اعتبارات ویژه ای به شهر نیک آباد، اختصاص یافته که امیدواریم شاهد پیشرفت این شهر در عرصه های مختلف باشیم.

احمد رضوانی با بیان اینکه ما باید خود را خدمتگزار این مردم بدانیم، اظهار کرد: ما هرچه داریم به برکت خون شهدا، فداکاری ایثارگران و حضور پرشور مردم در صحنه های مختلف حمایت از نظام است و این مردم شایسته بهترین خدمات هستند.

وی با اشاره بر اینکه شهر نیک آباد دارای علما، بزرگان و مردمی زحمتکش و سختکوش است، ابراز امیدواری کرد با همکاری دولت و مردم شهر نیک آباد، شاهد حرکت های خوبی در این منطقه باشیم.

وی به قرار داشتن در آستانه ایام ا… دهه مبارک فجر و لزوم گرامیداشت این ایام، اظهار کرد: دهه مبارک فجر فرصت مغتنمی برای تبیین عملکرد و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی برای مردم و ایجاد روحیه نشاط و امیدآفرینی در جامعه است.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: امنیت و آرامش مردم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و مسئولان در این خصوص از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

وی افزود: اگر وضعیت شهر نیک آباد را با قبل از انقلاب مقایسه کنیم، شاهد تغییرات چشمگیری در حوزه های مختلف خواهیم بود که این امر مرهون اقدامات عمرانی و خدماتی صورت گرفته در این شهر است که انشاء الله در آینده نیز شاهد پیشرفت و آبادانی بیشتر آن خواهیم بود.

در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، از زحمات حبیب رضوانی تقدیر و سید مرتضی حسینی به عوان شهردار جدید شهر نیک آباد معرفی شد.

انتهای پیام/ فرمانداری اصفهان

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.