سرویس: اخبار شهرستان ۱۹:۵۶ - جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶

نماینده مردم اصفهان مطرح کرد:

معافیت مشترکین برق و چاه های روستایی از پرداخت عوارض

کامران نماینده مردم در مجلس گفت: برای حمایت روستاییان و کشاورزان مشترکین برق روستایی و چاه‌های روستایی از پرداخت عوارض معاف شده اند.

حسن کامران در گفت‌وگو با خبرنگار اصفهان شرق، با اشاره به حضور مسئولان در شرق اصفهان و برآورد مسائل و مشکلات اظهار کرد: حضور مسئولان در منطقه باعث اشنایی و شناخت بیشتر از منطقه می‌شود که در اتخاذ تصمیمات موثر و تصمیمات را اسان‌تر، بهتر و موثر تر رقم خواهد زد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات ویژه منطقه، تصریح کرد: شرایط بد اقتصادی مردم، به کم شدن منابع شهرداری‌ها و دهیاری‌ها منجر شده است که توجه ویژه مسئولان را می طلبد.

وی با توجه به حضور در کمیته تلفیق مجلس، گفت: برای حمایت روستاییان و کشاورزان مشترکین برق روستایی و چاه‌های روستایی از پرداخت عوارض معاف شده و برای کانال‌های کشاورزان ۸۵ درصد دولت کمک کرده و ۱۵ درصد کشاورزان به شکلی که می‌توانند پرداخت خواهند کرد.

کامران با اشاره به توجه ویژه به قنوات در بودجه ۹۷ بیان کرد: در سال ۹۷، آب، برق و گاز گران نمی‌شود و بنزین سقف گذشته خود را دنبال خواهد کرد.

وی اظهار کرد: در بودجه ۹۷ توجه به اشتغال و زیر ساخت‌ها برای شهرها و شهرهای کوچک با توجه به جدول داده شده در تبصره ۴ و برداشت از صندوق توسعه با اذن رهبر انقلاب نیز می‌تواند کمکی به این منطقه باشد.

انتهای پیام/ حسنعلی قطبی ورزنه

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.