سرویس: اخبار شهرستان ۱۴:۵۵ - چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶

رئیس شورای بخش کوهپایه:

پیگیری بازسازی راه‌های روستایی انجام شد

لطفی رئیس شورای بخش کوهپایه گفت: پیگیری بازسازی راه‌های روستایی و در نظر گرفتن بودجه لازم برای طرح‌های عمرانی روستایی و شهری بخش کوهپایه یکی دیگر از موارد مطرح شده در جلسه بود.

احمد لطفی امروزدر گفت‌وگو با خبرنگار اصفهان شرق در اصفهان اظهار کرد: پیگیری مشکلات راه ها از جایگاه مهمی در برنامه شهری و روستایی برخوردار است و در این رابطه بخشدار و فرماندار در جلساتی به مذاکره پرداخته اند.

وی با اشاره به مشکلات حق انشعاب آب افزود: جلوگیری از افزایش حق انشعاب آب بدون مصوبه هیات دولت با فرماندار اصفهان مطرح شد و در این خصوص پیگیری های دیگری نیز در دست بررسی است.

رئیس شورای بخش کوهپایه تصریح کرد: پیگیری بازسازی راه‌های روستایی و در نظر گرفتن بودجه لازم برای طرح‌های عمرانی روستایی و شهری بخش کوهپایه نیز مورد بررسی قرار گرفته و در آینده شاهد اجرایی شدن طرح ها هستیم.

لطفی خاطرنشان کرد: پیگیری و راه حل صدور سند برای املاک واقع در روستاهای زیر بیست خانوار، تهیه نقشه جامع برای تمامی روستاها برای جلوگیری از تعرض افراد به مستثنیات روستاها، رفع مشکل و اصلاح ثبتی املاک ثبت شده روستاها توسط منابع طبیعی از مواردی است که در جلسه فرماندار اصفهان با بخشدار کوهپایه چندی پیش به امضا رسید.

انتهای پیام/ جمشید حسینی جزه

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.