سرویس: اخبار شهرستان ۱۰:۴۵ - سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶

شهردار هرند خبر داد؛

شمارش معکوس برای افتتاح مسیر هرند_کوهپایه

جاده هرند_کوهپایه در شرق اصفهان، در دهه فجر با حضور مسئولان افتتاح و زیر بار ترافیک خواهد رفت.

حمید شهبازی شهردار هرند، در گفت‌وگو با اصفهان شرق، اظهار کرد: جاده هرند به کوهپایه یکی از خواسته‌ های دیرین شهروندان است که شهرداری هرند در حوزه مدیریت شهری به جد پیگیر بوده است.

وی با اشاره به شمار زیاد تردد در محور هرند_کوهپایه، افزود: جاده هرند_کوهپایه محور عبوری نایین به سمت شیراز و شهرضا و یکی از مسیرهای پر تردد در شرق اصفهان به شمار‌ می‌ آید که متاسفانه تا کنون بیش از ۵۲ نفر را به کام مرگ کشانده و وضعیت کنونی مسیر ایمن را برای استفاده فراهم نیاورده است.

شهردار هرند تصریح کرد: از سال ۹۲ دو باند کردن جاده هرند_کوهپایه آغاز شده که به همت شهرداری، شورای شهر و اداره کل راه و شهرسازی پنج کیلومتر از آن به اتمام رسید و هم اکنون زیر بار ترافیک است.

شهبازی در ادامه گفت: حدود دو ماه قبل زیرسازی این مسیر به اتمام رسید و با اجرای هشت دهنه پل برای مسیر آب جاده برای آسفالت آماده که متأسفانه به دلیل نبود منابع کافی با وقفه روبه رو شد.

وی ادامه داد: خوشبختانه با تعامل خوب مسئولان و تامین اعتبار توسط اداره کل راه و شهرسازی و مرتفع شدن مشکلات و تامین قیر مورد نیاز شرایط برای بهره برداری از این مسیر هموار و به زودی آسفالت این مسیر اتفاق خواهد افتاد.

وی خاطرنشان کرد: با اتمام آسفالت این مسیر در چند روز آینده، رسما جاده هرند_کوهپایه  در دهه فجر با حضور مسئولان افتتاح و زیر بار ترافیک قرار داده می‌شود

انتهای پیام/اصفهان شرق/ جمشید حسینی

همچنین بخوانید:

یک نظر در مورد “شمارش معکوس برای افتتاح مسیر هرند_کوهپایه”

  1. علی گفت:

    چه عجب .بعد از اینکه این همه آدم کشته شدند تازه کلی هم افتخار میکنید که جاده را دوبانده کردید.ما ایرانیان همیشه 100 سال عقب هستیم…..
    این جاده باید 30 سال پیش دو بانده می شد نه حالا بعد از این همه کشته شدن ها….

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.