سرویس: اخبار شهرستان ۱۱:۲۱ - جمعه ۰۸ دی ۱۳۹۶

كارشناس مسائل سياسي در اژیه مطرح کرد؛

بی بصیرتی هزینه های بسیاری برای کشور به بار می آورد

کارشناس مسائل سیاسی گفت: بی بصیرتی حادثه عظیم عاشورا به وجود آورد به نوعی که برخی افراد به واسطه بی بصیرتی، امام حسین(ع) و یاران باوفایش را به شهادت رساندند.

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق از ا‍ژیه، همزمان با ۹دی روز بصیرت و پیمان مجدد بین امام و امت، به همت پایگاه سیدالشهدا(ع) شهر اژیه و فرهنگی اجتماعی حوزه مقاومت بسیج ۳ امام حسین(ع)، اولین همایش بصیرتی ۹ دی با حضور کارشناس مسائل سیاسی در مسجد جامع شهر اژیه برگزار شد.

بمانعلی امینی با اشاره به مفهوم انقلابی گری از نظر رهبر معظم انقلاب، گفت: انقلاب یک شط جاری است و همه می‌توانند انقلابی تا بتوانیم این راه، دستیابی به اهداف انقلاب را با موفقیت پیش برویم.

کارشناس مسائل سیاسی علت اصلی بسیاری از مشکلات بوجود آمده را عدم بصیرت مردم عنوان کرد و افزود: و

وی با اشاره به حوادث سال ۸۸ و اهانت برخی فتنه گران و حامیان آنها در کشور، تاکید کرد: هیچ کس نمی تواند مردم را از عاشورا جدا کند و امام حسین(ع) را از جوانهای مردم بگیرد به نوعی که مردم بصیر کشور در سال ۸۸ وقتی که اهانت دشمن به اهل بیت را دیدند، به پا خواسته و حماسه ۹ دی را خلق کردند.

امینی هرندی با اشاره به اینکه دست نشانده های غربی در کشور، سخن اسرائیل و آمریکا را در فتنه به زبان آوردند، خاطرنشان کرد: رمز پیروزی ملت، تبعیت از ولایت فقیه است و اگر کسی با ولایت باشد، آسیبی از طرف دشمن نخواهد دید.

در این همایش گروه سرود رهروان شهدا به اجرای برنامه پرداخت.

انتهای پیام/علیرضا توکلی

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.