سرویس: اخبار شهرستان ۱۵:۳۲ - سه شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۶

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع):

مردم با سلاح بصیرت و تقوا به مقابله با فتنه 88 رفتند/ 9 دی تجلی ایستادگی در برابر نفوذ آمریکا

سرهنگ عجمی فرمانده ناحیه امام علی(ع) گفت: روز 9 دی در تاریخ انقلاب کشور ایران، به نام روز بصیرت نام گذاری شد و همه باید تلاش کنند تا روز «نَه» گفتن ملت ایستاده ایران به سران فتنه برای همیشه ماندگار بماند.

سرهنگ حسن عجمی در گفتگو با اصفهان شرق، ضمن گرامی داشت حماسه 9 دی گفت: ملت ایران در 9 دی سال 88 بر حسب وظیفه حماسی و انقلابی خود که با بصیرت و ایمان همراه بود به میدان آمدند و حماسه جاوید 9 دی را خلق کردند.

فرمانده ناحیه امام علی(ع) اظهار کرد: ملت ایران که درس خوانده مکتب عاشورای امام حسین(ع) بودند، در برابر اهانت به اهل بیت(ع) آرام ننشستند و به دشمنان فهماندند که زمانی که پای ارزش های اسلامی به میان آید، مردم در حمایت از فرامین اسلامی، حضور آگاهانه خود را نشان خواهند داد.

وی با اشاره به اینکه دشمن در سال 88 به دنبال حضور حماسی مردم در انتخابات، بهانه تقلب را به راه انداخت، تصریح کرد: دشمنان قصد مخدوش کردن جمهوری اسلامی را داشتند تا زمینه موج سواری سرویس های جاسوسی را فراهم کنند و بدین وسیله دست به اجرای فتنه بزرگ در سال 88 زدند ولی با روشنگری و درایت رهبری و بصیرت مردم، فتنه خاموش و نقشه های دشمان قسم خورده نظام و دست نشانده های آنان در داخل کشور بر آب شد.

سرهنگ عجمی با بیان اینکه دشمن با ایجاد فتنه به دنبال نفوذ در کشور بود، گفت: فتنه گران اصل نظام را نشانه گرفته بودند و شعارهایی که سر می دادند همه معطوف به براندازی نظام بود ولی در این رابطه مردم گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب، به موقع مواضع دشمن را تشخیص داده و پایه های نفوذ دشمنان را خراب کردند.

وی با اشاره به خسارت های وارد شده بر کشور در حوادث سال 88، افزود: بي ترديد فتنه 88 خسارات مادي، معنوي و حيثيتي زيادي براي نظام و كشورمان به بار آورد و قطعا آتش زدن اماکن دولتی، بانک ها و اتوبوس های شهری و توهین به مقدسات، چیزی نیست که از خاطر مردم پاک شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع) با بیان اینکه بصیرت و ایمان درسی بود که از حماسه 9 دی 88 عاید شد، خاطرنشان کرد: مسئولان و نهادهای انقلابی باید با بیان صریح مواضع انقلاب در مقابل شبهه افکنی ها، برگزاری جلسات روشنگری و بیان خسارت های ناشی از فتنه، زمینه استحکام نظام و تحقق آرمان های انقلاب را بیش از پیش فراهم کنند تا آسیبی به زیرساخت های اسلامی کشور وارد نشود.

وی با بیان اینکه ملت بیداری خود را در حماسه 9 دی اعلام کرد، گفت: دشمنان از حضور حماسی ملت دریافتند که هرگز نمی توانند بین نظام و مردم فاصله بیندازند زیرا نظام از مردم هوشیار و همیشه آگاه بوده و تا پای جان برای سربلندی نظام ایستادگی خواهند کرد.

سرهنگ عجمی تاکید کرد: روز 9 دی در تاریخ انقلاب کشور ایران، به نام روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، نام گذاری شد و همه اقشار و مسئولان باید تلاش کنند تا روز «نَه» گفتن ملت ایستاده ایران به سران فتنه برای همیشه ماندگار بماند.

انتهای پیام/ اصفهان شرق

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.