سرویس: اخبار شهرستان » اژیه ۲۳:۳۲ - دوشنبه ۰۴ دی ۱۳۹۶

قابل توجه مسئولان راه و شهرسازی اصفهان؛

محور ورزنه به اصفهان در مجاورت دهستان شاهتور خطر آفرین است/ ۱۴ تصادف در سال جاری!

دهیار دهستان شاهتور با اشاره به مطالبه به حق مردم گفت: دو کیلومتر از مسیر ورزنه به اصفهان در مجاورت دهستان شاهتور خطرات بسیاری برای شهروندان به بار می آورد و لزوم رسیدگی مسئولان در رفع خطر از جاده احساس می شود.

دهیار دهستان شاهتور در گفتگو با اصفهان شرق با اشاره به خطرات محور اصلی جاده اصفهان_ ورزنه در مجاورت دهستان شاهتور اظهار کرد: دو کیلومتر از محور اصلی مسیر اصفهان_ورزنه که در مجاورت روستای امامزاده عبدالعزیز قرار گرفته است به صورت جدی حادثه خیز بوده و در طول سال گذشته شاهد وقوع ۱۴ تصادف در این مسیر بوده ایم.

سید روح الله موسوی با اشاره به اینکه در چند سال اخیر پیشرفت چندانی در اصلاح این مسیر نداشته ایم، افزود: باتوجه به اینکه شروع ایمن سازی این محور در سال ۱۳۸۹ توسط شورای اسلامی و دهیاری دوره سوم کلید خورد و در آن زمان در حدود ۲۵ درصد طرح در شمال محور اجرا شد ولی متاسفانه در سال های اخیر هیچ پیشرفتی در محور مذکور صورت نگرفت.

وی افزود: با شروع شورای اسلامی و دهیاری دوره پنجم تکمیل بلوار روستا به منظور افزایش ایمنی ترافیکی برای رفاه حال اهالی این روستا و روستاهای اطراف بصورت کاملا جدی مورد پیگیری قرار گرفته و بازدید کارشناسان اداره کل راهداری استان در هفته گذشته از این محور صورت گرفت و مقرر شد تا طرح مذکور تصویب و اجرایی شود.

دهیار دهستا شاهتور تصریح کرد: از آنجا که اجرای ایمن سازی بلوار دهستان شاهتور بسیار هزینه بر است پیگیری هایی از طریق مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس صورت گرفته تا بتوان بصورت مشارکتی با همکاری دهیاری، بنیاد مسکن و اداره کل راهداری و راه وشهرسازی این پروژه بسیار مهم به بهره برداری برسد.

خواست مردم دهستان شاهتور، ایمن سازی محور ورزنه به اصفهان، تعریض باندهای این مسیر و روشنایی کنار گذر محور است.

انتهای پیام/  غلامرضا قدرتی

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.