سرویس: اجتماعی ۱۲:۵۴ - چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶

خلاقیت مدیر مدرسه ای در کوهپایه؛

دانش آموزان کوهپایه ای برای یادگیری حرف «ن» به نانوایی شهر رفتند

مدیر دبستان شهید عبایی کوهپایه گفت: با نگاه ویژه ریاست اداره و اموزش پرورش منطقه کوهپایه به آموز‌ش با روش‌های نوین فصل جدیدی برای آموزش در بخش کوهپایه آغاز شد.

به گزارش اصفهان شرق از اصفهان، در اقدامی خلاقانه دانش آموزان کلاس اول مدرسه شهید عبایی برای یاد گیری کلمه نان و حرف «ن» به یکی از نانوای‌های شهر کوهپایه رفتند.

بتول مرادی در‌گفت‌و‌گو با خبرنگار اصفهان شرق اظهار کرد: جایگزینی روش‌های نوین آموزشی به جای روش‌های سنتی در یادگیری و انتقال مفاهیم نیاز روز برای اموزش است

مدیر دبستان شهید عبایی کوهپایه تصریح کرد: با نگاه ویژه ریاست اداره و اموزش پرورش منطقه کوهپایه به آموز‌ش با روش‌های نوین فصل جدیدی برای آموزش در بخش کوهپایه اغاز و روز به روز شاخ و برگ این روش و خلاقیت مدیران در مدارس مشهود تر است.

وی افزود: تلاش کردیم یادگیری در مدرسه را از روش‌های کلیشه ای خارج کرده و با استفاده از امکانات موجود انرا بهتر و مفیدتر برای دانش آموزان انجام دهیم.

مرادی گفت: وقتی از مرور گذشته کاری خود تجزیه و تحلیل در یادگیری می پروانم به خوبی اشکار است که یادگیری در کلاس‌های دانش آموزان محور با استفاده از بستر‌های موجود و گاها بیرون از چارچوب کلاس، مفیدتر و درک آن برای دانش اموز آسان تر است.

وی خاطرنشان کرد: زندگی امروز را وقتی با واژه پیشرفت همراه می کنیم باید این پیشرفت در سرتاسر زندگی و کار لحاظ شود و پیشرفت در آموزش به معنای جایگزینی روش‌های نوین به همراه سخت افزار‌ها و نرم افزار‌های در دسترس است.

انتهای پیام/ جمشید حسینی جزه

همچنین بخوانید:

یک نظر در مورد “دانش آموزان کوهپایه ای برای یادگیری حرف «ن» به نانوایی شهر رفتند”

  1. محمد مهدی گفت:

    حالا که دستتون بنده برای آموزش حرف ق هم بچه ها رو ببرید قبرستون.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.