اصفهان شرق

حسابداران بازوی راست مدیران قلمداد می شوند

کدخبر: 153865
۱۳۹۶/۰۹/۱۹ در ساعت ۱۶:۲۱

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق در اصفهان، در اقدامی خلاقانه انجمن علمی حسابداری دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی هرند با فرا رسیدن روز حسابدار از اساتید این رشته و کار گروه رشته حسابداری و اساتید دانشگاه علمی کاربردی هرند تقدیر به عمل آورد.

در حاشیه این مراسم پیمان رئیسی در گفت و گو با خبرنگار اصفهان شرق، با تبریک روز حسابدار به تمامی فعالان این عرصه اظهار کرد: دانشجویان رشته حسابداری باید بکوشند روش های نوین در مدیریت و مدیریت مالی را یاد گرفته و با تسلط در سیستم های نرم افزاری و اینترنت بستر های اجرای انرا فراهم کنند.

وی رازداری برای یک حسابدار را شرط اولیه دانست و افزود: حسابدار ها به تمام اطلاعات یک شرکت دسترسی داشته و می طلبد که راز داران بسیار خوبی باشند.

مدیر گروه رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی هرند تصریح کرد: حسابداران بازوهای راست مدیران بوده و باید با تهیه گزارشات درست و آینده نگر مدد رسان مدیران قرار بگیرند.

رئیسی، درس کارورزی را برای دانشجویان حسابداری مهم بر شمرد و خاطرنشان کرد: عدم سابقه برای یک حسابدار سدی ست برای ورود به بازار کار و با توجه به اینکه درس کارورزی خود سابقه کاری محسوب می شود اهمیت این درس را اشکار می سازد.

انتهای پیام/ جمشید حسینی جزه